Project Manager

ADASTRA, s.r.o.

Mýtna 48, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
asap
Od 2 900 EUR/mesiacPlatové očakávania sú nadstavené pri full time úväzku a sú hodnotené individuálne v závislosti od seniority levelu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovedá za realizáciu projektu vo vysokej kvalite, v danom termíne, nákladoch a funkcionalite, vrátane získavanie referencií
• podieľa sa na zostavovaní projektového tímu a riadi projektový tím
• zostavuje celý plán projektu, vrátane špecifikácií, harmonogramov, zdrojov
• je zodpovedný za projektový monitoring, riadenie nákladov a profitabilitu projektov
• podieľa sa na pre-sale – spolupracuje s account manažérmi a obchodným oddelením
• riadi externé projekty vrátane riadenia subdodávateľov
• poskytuje konzultácie k riadeniu projektov
• zaisťuje administráciu projektov

Miesto práce: Bratislava / práca na diaľku

Profesionálny rast
• Prístup k najnovším technológiám a know-how
• Mladý, dynamický a profesionálny tím
• Potenciál pracovať na medzinárodných projektoch
• Akadémia Adastra - široká škála školení a certifikácií, seminárov, jazykových kurzov
• zaujímavá práca v oblasti projektového riadenia IT služieb
• možnosť podieľať sa na špičkových projektoch v oblasti Data Warehousing, Data Quality a Business Intelligence
• veľké možnosti samostatnej práce a rozhodovacích právomocí
• perspektíva profesionálneho rozvoja

Finančné benefity
• Performance bonus - špičkové ohodnotenie za špičkovú prácu
• Presale bonus
• Refer-a-Friend bonus

Šport a zdravie
• Adastra lyžovačka - štyri dni v Rakúsku alebo Taliansku
• Dni zdravia Adastra - rôzne workshopy o zdraví, prírode a životnom prostredí
• Adastra Teambuilding aktivity
• Multisport karta, ktorá umožňuje prístup k stovkám rôznych telocviční,
• kolobežky - potrebujete sa presunúť z kancelárie na miesto svojho projektu po celej Bratislave? Využite výhody našich kolobežiek.

Rodinné benefity
• Rodinný víkend ADASTRA - víkend strávený na horách s turistikou a celo-víkendovým programom pre deti (tvorivé dielne, karneval atď.)
• Narodeninový darček
• Svadobný bonus
• Baby bonus - jeden deň voľna a finančný bonus

Informácie o výberovom konaní

Chcete pracovať v tíme profesionálov?

Adastra ponúka zaujímavé profesionálne uplatnenie a zároveň priateľské prostredie, osobný i profesionálny rozvoj.

Radi Vás privítame v našom tíme!

Sme špičkovou konzultačnou a technologickou spoločnosťou. Vieme, že tým najcennejším čo máme, sú ľudia. Študenti alebo skúsení profesionáli s bohatou praxou – pre všetkých sa snažíme urobiť naozaj maximum.

V prípade záujmu, neváhajte a pošlite nám Váš životopis. Budeme kontaktovať iba uchádzačov, zodpovedajúcich profilu, ktorý hľadáme. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• praktické skúsenosti s projektovým riadením v oblasti IT služieb– minimálne 3 roky
• skúsenosti s projektovým riadením v nasledovných oblastiach: bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby, telekomunikácie alebo retail
• znalosť vývoja softvéru a oblasti IT služieb
• pokročilé prezentačné a komunikačné schopnosti
• znalosť projektových metodík v servisne orientovanej organizácii
• vysokoškolské vzdelanie
• plynulá znalosť anglického jazyka a schopnosť riadiť projekty v anglicky hovoriacom prostredí
• skúsenosť s projektovým riadením v oblastiach Data Management, Clouds, Data Warehousingu, Business Intelligence, Data Quality alebo Application integration je výhodou
• flexibilita, zákaznícky orientovaná osobnosť, drive

Adastra je medzinárodná konzultačná spoločnosť, ktorá prepája svet biznisu a technologického poradenstva. Svoje postavenie v oblasti Information Managementu rozvíjame predovšetkým v kľúčových kompetenciách - Data Warehousing, Business Intelligence, Advanced Analytics, Digital Marketing, Big Data, Master Data Management a Enterprise Application Integration, IoT, AI.

Adastra bola ocenená titulom Best Employer vo svojej kategórii (Aon Hewitt Award) pre rok 2016, 2017 a 2018.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 166549  Megjelentetés dátuma: 3.7.2023  Alapbér (bruttó): 2 900 EUR/mesiac