Projektový manažér

AdaSoft, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie, analýza a riadenie pridelených softvérových projektov
- usmerňovanie a spracovanie vývoja projektu od jeho začiatku až po ukončenie
- komunikácia so zákazníkom, operatívne riešenie vzniknutých požiadaviek
- komunikácia s projektovým tímom
- spolupráca s obchodným oddelením pri príprave obchodných ponúk
- tvorba projektovej dokumentácie
- príprava pravidelných reportov o projektoch

- pružný pracovný čas
- dlhodobá a stabilná pracovná pozícia
- motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti od dosiahnutých výsledkov
- spoločnosťou podporovaný osobný rast
- sociálne a športové aktivity hradené spoločnosťou
- príležitosť vzdelávať sa v angličtine – kurzy angličtiny priamo na pracovisku
- sick day

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- minimálne dvoj ročná prax s riadením projektov
- preukázateľné výsledky a úspešne realizované projekty v oblasti IT výhodou
- skúsenosti s riadením tímu výhodou
- dobrá komunikačná schopnosť
- schopnosť nachádzať nové riešenia, návrhy
- flexibilita, zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť

Spoločnosť AdaSoft, s.r.o. sa svojím odborným zabezpečením radí na Slovensku medzi elitu v oblasti poradenstva, z pohľadu ochrany utajovaných skutočností. V neposlednom rade poskytuje svoje služby aj v ochrane majetku osôb, šifrovej ochrany, informačnej bezpečnosti ako aj tvorby softvéru na mieru a zabezpečenia špecializovaného hardvéru na spracovanie utajovaných písomností. Tím ľudí ktorý zabezpečuje odbornú garanciu a Vašu spokojnosť má dlhodobú prax v sektore štátnej správy, bankovníctva, komerčnej a podnikovej bezpečnosti.
www.adasoft.sk
ID: 3672690  Megjelentetés dátuma: 11.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 800 - 2 000 EUR/mesiac