Pomocný pracovník v skleníku - Farma Babindol

ADANIK, s.r.o.

Miesto práce
Babindol
Termín nástupu
okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
750€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kolektívu hľadáme pomocného pracovníka do výroby, ktorého úlohou bude starostlivosť o rastliny (paradajky), obtáčanie, trhanie listov, zber plodov, práca v skleníku.
Jedná sa o prácu, pri ktorej sa stojí, je potrebná fyzická zdatnosť, šikovnosť, dobrý zdravotný stav (potrebný tiež zdravotný preukaz na prácu s potravinami), flexibilita, schopnosť prispôsobiť sa, zmysel pre detail a zodpovednosť.

Pracovná doba je od pondelka do piatka medzi 06:00-14:30 v prípade potreby je nutné rátať aj s možnosťou práce nadčas, s prácou cez víkendy alebo sviatky.

Zamestnanecké ceny na paradajky
Strava priamo v skleníkoch

Ďakujeme všetkým uchádzačom, z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť
dobrý zdravotný stav
zodpovednosť a spoľahlivosť
flexibilita

Spoločnosť so zameraním na činnosť v oblasti skleníkového poľnohospodárstva, nových pestovateľských technológií a pestovania teplomilných plodín. Ich následným balením a logistikou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3763939  Megjelentetés dátuma: 16.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 750€ brutto