Vedúci technicko-administratívneho oddelenia (digitalizácia, archivácia a IT infraštruktúra)

ADANIK, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1600€ mesačne (v závislosti od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a koordinácia aktivít, procesov a pracovných postupov v rámci oddelenia
- koordinácia a vedenie tímu, ich výber a hodnotenie, kontrola správnosti spracovaných dát
- podieľanie sa na kompletizácií a archivácií dokumentov, správa archívu
- správa IT prostredia a základný troubleshooting (HW, SW)
- návrhy na optimalizáciu a zmeny infraštruktúry
- zabezpečenie správy tendrov a kooperácie na projektoch v spoločnosti
- projektový manažment v IT projektoch
- komunikácia s technickou podporou dodávateľov
- komunikácia a spolupráca s inými oddeleniami spoločnosti

- príspevok na stravu nad rámec zákona prostredníctvom Gastro kariet
- koncoročné odmeny
- pohyblivá pracovná doba
- neobmedzený prístup k pitnému režimu a plne vybavené kuchynky
- dobrá dostupnosť MHD, možnosť parkovania v okolí
- možnosť kariérneho rastu
- príjemné a moderné pracovné prostredie
- dlhodobé stabilné zamestnanie
- firemné večierky a teambuildingy
- zamestnanecké ceny na vlastné produkty spoločnosti

Ďakujeme všetkým uchádzačom, z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme kolegu, ktorý by vedel zastrešiť naše oddelenie digitalizácie a archivácie po vedúcej stránke a je administratívny typ s IT backgroundom.
Mal by spĺňať:
- samostatnosť
- skúsenosť s vedením zamestnancov
- IT background (vie pomôcť s bežnými problémami s HW, SW, vie sa orientovať v súčasných IT technológiách a sú jeho záľubou)
- nemá problém s administratívnou prácou (digitalizácia dokumentov, spolupráca s archívom,..)
- má pokročilé znalosti s kancelárymi programami ako Word, Excel, PDF, Total Commander,..

Spoločnosť so zameraním na činnosť v oblasti skleníkového poľnohospodárstva, nových pestovateľských technológií a pestovania teplomilných plodín. Ich následným balením a logistikou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3617363  Megjelentetés dátuma: 11.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1600€ mesačne (v závislosti od skúseností kandidáta)