Odborný zástupca/ farmaceutický reprezentant

Adamed Slovakia s.r.o.

Dúbravská cesta 2, Bratislava - Karlova Ves, 841 04, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných ľudí pre posilňovanie značky a dôstojnú reprezentáciu súkromnej spoločnosti Adamed Slovakia s.r.o.
Aj Vy môžete pracovať vo firme, kde sú vzťahy založené na vzájomnom rešpekte, otvorenosti, inovatívnosti, kvalite, prevádzkovej dokonalosti, flexibilite a rýchlosti, vo firme, ktorá je odhodlaná a pripravená odpovedať na kľúčové výzvy modernej medicíny.

Hlavnou úlohou zástupcov bude profesionálna reprezentácia, plánovanie a realizácia propagačných cieľov firmy v danom regióne SR ( Rx produkty).

Obsadzovaný región:
Specialist line - Bardejov, Humenné, Kežmarok, Medzilaborce, Levoča, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník a Vranov nad Topľou

Miesto konania 2.kola pohovoru - Bratislava.

Ak Vás pozícia zaujala a spĺňate požadované kritéria budeme radi, keď na inzerát odpoviete a zašlete nám svoj štruktúrovaný životopis s aktuálnou fotografiou.

Ďakujeme všetkým kandidátom za záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak odpovedať budeme LEN VYBRANÝM uchádzačom, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky.

Bonusy/prémie, auto i pre súkromné účely, mobilný telefón, príspevok na stravu, vzdelávacie kurzy/školenia, iPad

Ponúkame:
 zaujímavú a dynamickú prácu v profesionálnom tíme nadnárodnej spoločnosti,
 možnosť odborného rastu a školení,
 motivujúce finančné ohodnotenie,
 služobný automobil, iPad, mobilný telefón.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:
 komunikačné schopnosti, iniciatívu (predchádzajúce skúsenosti v obore výhodou), pozitívne myslenie, spoľahlivosť, dôkladnosť,
 vodičský preukaz sk. B s praxou,
 stredoškolské s maturitou, vysokoškolské,
 znalosť anglického jazyka - mierne pokročilý.

Adamed patrí medzi najvýznamnejšie farmaceutické spoločnosti v Poľsku. Jedným z aktuálnych strategických cieľov skupiny Adamed je medzinárodná expanzia. Svoje postavenie v SR a v ČR firma buduje už niekoľko rokov prostredníctvom zmluvných partnerov. V tomto roku spoločnosť Adamed otvorila v oboch krajinách svoje vlastné pobočky.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Dúbravska cesta 2
84104 Bratislava - Karlova Ves
www.adamed.com.pl
ID: 3147998   Megjelentetés dátuma: 3.1.2018