Account manager

ad one, s. r. o.

Miesto práce
Vlčie hrdlo 73, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Account manager pre našich klientov Slovnaft, MOL Česká republika, Union, HomeCredit, Miss Universe, ...

- zabezpečovanie komplexnej starostlivosti o klientov
- komunikácia s interným teamom a externými dodávateľmi pri realizácii reklamných kampaní, grafických a fotografických prác
- kreatívny prístup pri navrhovaní riešení pre klientov
- kreatívne inputy pri realizácii zadaní
- príprava cenových ponúk
- osobné stretnutia s klientmi, zisťovanie požiadaviek a predstáv o realizovaných aktivitách
- riadenie teamu (grafik, dtp operátor, junior account, ...), traffic management

Mladý, dynamický a pohodový tím, kvalitné technické vybavenie, vždy otvorená komunikácia, príjemné a originálne zázemie (veľký office, chillout room, záhrada, bedmintonové centrum a športoviská okolo ...)

Možnosť využívať fotoateliér a posúvať sa v tom, v čom si dobrý.

Hľadáme človeka s praxou ideálne v reklamnej agentúre alebo grafickom štúdiu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ideálne marketing, ale nie je to podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Mac OS - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Zodpovednosť, presnosť, dochvilnosť.

Schopnosť otvorene komunikovať, prispievať kreatívnymi nápadmi, byť teamový hráč a proklientsky založený.

Excelentné zvládanie stresových situácií, občasnej krízovej komunikácie a prirodzený talent urobiť z nemožného pohodu.

Reklamná agentúra, grafické štúdio, fotoštúdio

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3237090  Megjelentetés dátuma: 2.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou