Asistentka vo výživovej poradni

Activelle, s. r. o.

Miesto práce
Gercenova 4, Petržalka
Termín nástupu
ihneď
850 EUR/mesiac+ mesačné odmeny, mimoriadne odmeny, ktoré upresníme na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie plynulého chodu prevádzky
- administratívne činnosti spojené s chodom spoločnosti
- preberanie prichádzajúcich telefonických hovorov
- starostlivosť o prevádzku
- vybavovanie pošty a mailov
- komunikácia s klientami
- obsluha registračnej pokladnice
Pomoc pri marketingu, promo akciách, oslovovanie potencionálnych klientov, práca s PS, s pokladňou, predaj exkluzívnych produktov Naturhouse.

Príjemné pracovné prostredie, veľmi dobré finančné ohodnotenie formou bonusov, fixný plat, práca s ľuďmi, pravidelné workshopy a vzdelávanie sa v oblasti zdravej výživy. Zľavy pre zamestnancov na naše produkty.

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala a spĺňate uvedené podmienky, zašlite svoj životopis s fotografiou a s uvedeným telefonickým a emailovým kontaktom.
Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pozíciu, kontaktovať však budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť na vysokej úrovni, pozitívny prístup, reprezentatívnosť, spoľahlivosť, chuť sa učiť novým veciam, lojálnosť, chuť pracovať a viesť samostatne prevádzku

NATURHOUSE je nadnárodná spoločnosť pôvodom zo Španielska, ktorá pôsobí v oblasti dietetiky a výživy. Za 20 rokov svojej existencie expandovala do 30 krajín a vybudovala 2000 pobočiek. Do ČR a SR vstúpila v roku 2009 a v súčasnosti sa v jej portfóliu nachádza 100 dietetických centier v ČR a 36 pobočiek na SR, ktoré prevádzkujú samostatní podnikatelia.
Jedinečnosť konceptu spočíva v dietetickom a výživovom poradenstve zdarma, ktoré je doplnené exkluzívnymi výrobkami z laboratórií NATURHOUSE. Viac než 4 mil. osôb vďaka tejto unikátnej metóde NATURHOUSE dosiahli svojho cieľa znížiť a kontrolovať svoju hmotnosť.
ID: 3747961  Megjelentetés dátuma: 17.5.2021  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac