Junior firemný právnik

ACTIVE Personnel Solutions, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 900 EUR/mes. Brutto. Podľa znalostí a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

▪ Vypracovanie zmlúv, dodatkov, návrhov a podaní,
▪ Administratívne spracovanie agendy,
▪ Evidencia, kontrola, archivácia spisov,
▪ Aktualizácia dokumentov v súvislosti so zmenami v legislatíve a súvisiacich zákonov SR,
▪ Vybavovanie potvrdení zo súdov a pod.,
▪ Komunikácia a styk s klientami.

▪ Možnosť pracovať v kapitálovo silnej Luxemburskej investičnej spoločnosti,
▪ Možnosť získať skúsenosti v oblasti firemného práva a realitného biznisu,
▪ Výborné pracovné nástroje a podmienky,
▪ Atraktívny plat a ostatné benefity firmy.

▪ Pozícia je vhodná pre čerstvého absolventa práva alebo piataka, ktorý bude v máji končiť, pre ktorého je atraktívne pracovať pre stavebnú firmu, ktorá je dcérskou spoločnosťou kapitálovo silnej Luxemburskej developerskej spoločnosti.
▪ Svoje materiály prosím posielajte v slovenskom alebo anglickom jazyku.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je stavebná firma, ktorá je dcérskou spoločnosťou kapitálovo silnej Luxemburskej developerskej spoločnosti. Na Slovensku realizovala a realizuje viacero developerských projektov výstavby bytových domov a administratívnych budov, najmä v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

PRÁVO

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

▪ Prax na obdobnej pozícii je výhodou, ale môže byť aj čerstvý absolvent, resp. súčasný piatak, ktorý bude v máji končiť VŠ,
▪ Výhodou sú skúsenosti v oblasti práva stavebných spoločností, správneho a obchodného práva,
▪ Veľmi dobré minimálne školské znalosti obchodného a správneho práva,
▪ Dobrý všeobecný prehľad a rozhľadenosť,
▪ Záujem o administratívnu prácu,
▪ Dobré komunikačné zručnosti,
▪ Pružné logické myslenie,
▪ Pracovitosť, svedomitosť, precíznosť,
▪ Systematický prístup k práci,
▪ Schopnosť riešiť vzniknuté problémy,
▪ Príjemné a zároveň profesionálne vystupovanie,
▪ Zodpovednosť a diskrétnosť.

"Right people - good job! Right job - happy people!"

ACTIVE Personnel Solutions je personálno - poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne personálne služby najmä v oblasti vyhľadávania a výberu pracovníkov. Na Slovensku pôsobí od roku 2008.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3388143  Megjelentetés dátuma: 14.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600 - 900 EUR/mes. Brutto. Podľa znalostí a skúseností.