Junior SEO Konzultant

ACTIVE Personnel Solutions, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1000-1500 EUR/Mesačne, podľa znalostí a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

▪ Pozícia je vhodná pre skúsenejšieho SEO špecialistu z lokálnej onlineovej agentúry, ktorý chce prejsť na vyššiu profesionálnu úroveň a pracovať pre medzinárodne úspešnú firmu.

▪ Optimalizácia a úprava na základe SEO analýz s prihliadnutím na plánované a existujúce PPC kampane.
▪ Návrh a realizácia SEO stratégie.
▪ Analýza kľúčových slov a tvorba obsahu na základe analýzy kľúčových slov.
▪ Vytváranie linkbuildingových stratégii a ich samotná realizácia.
▪ Komunikácia so zákazníkom ohľadne jeho potrieb (hlavne telefonická a emailová).
▪ Poskytovanie odborných konzultácií v oblasti PPC a SEO.

▪ Svoje materiály prosím posielajte v slovenskom, príp. anglickom jazyku.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reklama a prieskum trhu

Naším klientom je jedna z najúspešnejších a najväčších sieťových onlineových agentúr zameraných na search a výkonnostný marketing v strednej a východnej Európe aj vo svete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Najlepšie so zameraním na marketing alebo IT.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

▪ SŠ,VŠ najlepšie so zameraním na marketing alebo IT.
▪ Prax ako SEO Špecialista alebo SEO konzultant v online marketingu aspoň 1 rok je podmienkou.
▪ Znalosti a prax s PPC a výkonnostným online marketingom sú veľkou výhodou.
▪ Základné znalosti SEO a najnovších trendov v tejto oblasti.
▪ Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti.
▪ Dobrá znalosť anglického jazyka je výhodou.

"Right people - good job! Right job - happy people!"

ACTIVE Personnel Solutions je personálno - poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne personálne služby najmä v oblasti vyhľadávania a výberu pracovníkov. Na Slovensku pôsobí od roku 2008.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3280521  Megjelentetés dátuma: 8.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000-1500 EUR/Mesačne, podľa znalostí a skúseností