SEO špecialista pre SK a CZ / SEO projektový manažér pre 9 krajín

Active life, s.r.o.

Miesto práce
Ružová dolina č. 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme mladá, dynamicky sa rozvíjajúca firma s kopou zaujímavých ľudí, ktorí žijú aktívne, milujú šport a nikdy sa nenudia. V našom tíme už máme skvelých ľudí na všetko možné, ale SEO špecialista nám ešte stále chýba. Ak sa chceš pridať k nám, pošli svoj životopis a pridaj s ak nám :).

Čo bude Tvojou pracovnou náplňou?
- Optimalizovanie web stránky za účelom jej rýchlejšieho a ľahšieho vyhľadávania.
- Vyhľadávanie kľúčových slov vhodných pre konkrétnu web stránku.
- Vykonávanie SEO auditov.
- Vykonávanie analýz externých a interných prelinkovaní a navrhovanie odporúčaní.
- Vykonávanie SEO analýz a vyhodnotení
- Návrh SEO stratégie pre jednotlivé projekty
- Monitorovanie, zaznamenávanie a reportovanie SEO metrík, vrátane zaznamenávania trendov a vplyvu určených kľúčových slov.
- Vykonávanie kontroly kvality web stránky, vrátane navigácie na webe, jeho obsahu a analýzy nefunkčných odkazov.
- Spolupracovanie s kolegami zodpovednými za vývoj web stránok a copywritermi
- Komunikácia so zahraničnými partnermi a ich kontrola

Vzhľadom na veľký počet záujemcov o danú pracovnú pozíciu, budeme informovať len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Marketing, Reklama, SEO

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- Analytické schopnosti
- Orientácia v SEO a v oblastiach online marketingu
- Expert v používaní Google Analytics, Search Console, Collabim, apod.

Spoločnosť Active life Inv., s.r.o. sa zaoberá vývojom e-commerce projektov, distribúciou tovarov a služieb, doma i v zahraničí. Sme stabilná a rýchlo rastúca spoločnosť. V roku 2015 sme zaznamenali viac ako 60% rast.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3157853  Megjelentetés dátuma: 11.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou