SEO špecialista /SK, CZ/

Active life Int., s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1800 - 2000 € (živnosť) / 1300 - 1500 € brutto (TPP)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Optimalizovanie našich web stránok pre značky Zerex a Zenvia, za účelom jej rýchlejšieho a ľahšieho vyhľadávania.
- Vyhľadávanie kľúčových slov vhodných pre konkrétnu web stránku.
- Vykonávanie SEO auditov.
- Vykonávanie analýz externých a interných prelinkovaní a navrhovanie odporúčaní.
- Vykonávanie SEO analýz a vyhodnotení.
- Návrh SEO stratégie pre jednotlivé projekty.
- Monitorovanie, zaznamenávanie a reportovanie SEO metrík, vrátane zaznamenávania trendov a vplyvu určených kľúčových slov.
- Vykonávanie kontroly kvality web stránky, vrátane navigácie na webe, jeho obsahu a analýzy nefunkčných odkazov.
- Komunikácia so zahraničnými partnermi a ich kontrola.

Možnosť práce na homeoffice v rámci ČR.

Vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v spoločnosti Active life Inv., s.r.o.
Dôkladne si preštudujeme CV a posúdime skúsenosti, znalosti a predpoklady na voľnú pracovnú pozíciu spolu s riaditeľom spoločnosti.
V prípade splnenia požiadaviek na pracovnú pozíciu, pozveme kandidáta na osobný pohovor.
Ospravedlňujeme sa, ale pokiaľ sa do 30 dní neozveme, vybrali sme na pohovor iného kandidáta. V prípade neúspechu vo výberovom konaní, bude každá žiadosť v zmysle zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov po ukončení výberového konania skartovaná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

- Analytické schopnosti
- Orientácia v SEO a v oblastiach online marketingu
- Expert v používaní Google Analytics, Search Console, Collabim
- Výhodou je znalosť nástrojov Marketing Miner, Screaming Frog, Ahrefs a ďalších nástrojov

Spoločnosť Active life Investments pôsobí v oblasti e-commerce. Prioritne sa zaoberá distribúciou tovarov a služieb, doma i v zahraničí. Naše produkty sú dostupné pre zákazníkov v 6 krajinách. Sme stabilná a rýchlo rastúca spoločnosť. www.zerex.sk
ID: 3543731  Megjelentetés dátuma: 5.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1800 - 2000 € (živnosť) / 1300 - 1500 € brutto (TPP)