Vodič zásobovač - závozník

Activa Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvoz a preprava tovaru v Košickom a Prešovskom kraji,
- nakladanie, vykladanie, kontrola a odovzdávanie tovaru,
- spolupráca s obchodným oddelením, expedičným oddelením,
- komunikácia so zákazníkmi,
- kontrola kvality tovaru

Stabilná práca v mladom kolektíve, v perspektívnej spoločnosti.

Záujemcovia nech zasielajú žiadosti o zamestnanie spolu so štruktúrovaným životopisom na uvedenú e-mailovú adresu. V CV nezabudnite uviesť na seba telefonický kontakt, aby sme si Vás mohli prípadne pozvať na osobný pohovor. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ako predmet správy uveďte "Záujem o pozíciu vodič".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vodič

Počet rokov praxe

3

- čistý register trestov,
- doklad o psychickej spôsobilosti vodiča,
- skúsenosti resp. prax v podobnej oblasti,
- vysoké pracovné nasadenie,
- časová flexibilita,
- zodpovednosť,
- spoľahlivosť,
- samostatnosť

Silná spoločnosť s popredným postavením na trhu v predaji kancelárskych potrieb, hygienických potrieb a občerstvenia. Našim cieľom je dlhodobo poskytovať komplexné, kvalitné a spoľahlivé dodávky služieb a produktov pre firmy a podnikateľské subjekty na slovenskom trhu. www.activa.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2526212  Megjelentetés dátuma: 4.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou