Event a marketing asistentka

ACTION LAND, s.r.o.

Miesto práce
Na hrádzi 174, Čunovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
cca 1.3.2020
Od 1 250 EUR/mesiacZákladná mzda plus odmeny podľa predajných výsledkov až do plus 400,-EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonický servis, poradenstvo a predaj služieb súvisiacich s poskytovaním zábavných aktiviít a menších akcií - neskôr po získaní praxe možnosť postúpenia na pozíciu Event managera
- zabezpečovanie externých spolupracovníkov (inštruktorov, kuchárov, čašníkov)
- vybavovanie firemnej agendy
- koordinačne prace pri planovaní akcii
- asistentská výpomoc pri organizovaní firemných akcií
- správa sociálnych sietí a webových stránok
- komunikácia v slovenskom aj anglickom jazyku
- možnosť zúčastňovať sa na akciách ako inštruktor teambuildingu alebo koordinátor detských aktivít
- správa a aktualizácia firemných internetových stránok
- tvorba / spolupráca na tvorbe reklamných kampaní na faceboor a google ads
- tvorba newsletrov
- a iné

- zaujímavá práca
- mimo centra mesta - v Čunove
- mobilný telefón a notebook
- auto na služobne účely
- možnosť vyskúšať si športové aktivity ponúkané spoločnosťou
- možnosť kariérneho rastu na pozíciu event manažera

- v mesiacoch Máj až Júl máme top sezónu a su potrebné nadčasy a práce cez víkendy ktoré jo možné následne preplatit alebo sa vyčerpá v ďalších mesiacoch ako náhradne volno.
Životopis zašlite na e-mail: [email protected], informácie vám poskytneme aj na tel.č. 0903237607

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Facebook Ads - Základy
Google Ads - Základy
WordPress - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s administratívnou prácou
- dobré zvládanie stresu
- skúsenosti s time managementom
- flexibilita
- príjemné vystupovanie
- organizačné schopnosti
- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- komunikatívnosť - osobný aj telefonický kontakt
- dobrá znalosť anglického jazyka
- ďalší cudzí jazyk výhodou
- skúsenosti z oblasti marketingu sú vítané
- prax s google a facebook ads su výhodou
- skúsenosti z obchodovaním su výhodou
- aktívny typ človeka
- skúsenosti z teambuildingom, firemnými a inými akciami výhodou

Sme športová a teambuildingová firma, prevádzkovateľ areálu Action Park Čunovo (www.actionpark.sk) a adrenalínovej veže Action Tower Pezinok (www.actionzazitky.sk). Ponúkame programy alebo originálne nápady pre športové, zábavné, kultúrne a spoločenské podujatia aj mimo našich zariadeni (www.actionland.sk).
Popri prevádzke športovisk sa zaoberáme aj výstavbou a prenajmom Mongólskych júrt (www.mongolskejurty.sk)

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 898426  Megjelentetés dátuma: 4.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 250 EUR/mesiac