Custody Specialist

Across Private Investments

Miesto práce
Zochova, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacv závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo od teba očakávame:

- Budeš komunikovať s finančnými inštitúciami (napr. obchodníkmi s cennými papiermi, brokermi, bankami, s centrálnymi depozitármi, s burzou cenných papierov a pod.),
- budeš mať na starosti prevádzku všetkých elektronických systémov používaných v spoločnosti, vrátane vývoja a správy informačných systémov,
- budeš prijímať výpisy z informačného systému a identifikovať peňažné prostriedky na zbernom účte,
- spracovávať a kontrolovať formuláre,
- archivovať zmluvy a pokyny všetkých klientov,
- párovať pokyny a platby,
- spracovávať transakcie klientov,
- zasielať peňažné prostriedky klientov z redemácií,
- budeš zadávať pokyny na vysporiadanie transakcií, menové konverzie,
- generovať a tlačiť zmenové a stavové výpisy,
- budeš tiež riešiť nespracované (chybné) platby a pokyny,
- budeš plniť oznamovacie a informačné povinnosti voči regulátorom podľa zákonných požiadaviek,
- pripravovať návrhy vnútorných predpisov a informačných materiálov týkajúcich sa oddelenia, informačných systémov a zabezpečovať príslušnú dokumentáciu,
- zabezpečovať registratúru v rámci tvojej pôsobnosti.

Čo ponúkame:

• Oddych v našich hoteloch za lepšiu cenu
• Odmeny za odporúčanie zamestnanca
• Férový bonusový systém
• Multisport kartu
• Flexibilné fungovanie
• Možnosť sick day
• Profesionálne finančné poradenstvo
• Firemné akcie

Prečo sa ti u nás bude páčiť?

• Lebo sme lídri na trhu
• Budeš mať možnosť odborne rásť a vzdelávať sa
• Budeš môcť využiť jedinečné výhody na rôzne produkty a služby

V prípade záujmu o účasť na výberovom konaní na túto pracovnú pozíciu, zašli Tvoj štruktúrovaný profesný životopis na uvedené kontaktné údaje spoločnosti. V životopise prosím uveď súhlas so spracúvaním Tvojich osobných údajov v zmysle zákona NR SR č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Písomne odpovedáme len záujemcom pozvaným na vstupný pohovor.

Výberové konanie sa následne uskutoční formou osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie, bankovníctvo a investovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Dôraz na detaily - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Si pre nás vhodným kandidátom/kandidátkou, ak:

• Ťa baví komunikovať,
• si priateľský/á a vieš pracovať individuálne aj v tíme,
• si ochotný/á na sebe pracovať a rozvíjať sa,
• si vysoko produktívny/a
• máš analytické myslenie
• si zodpovedný/á a vytrvalý/á
• si flexibilný/á, otvorený/á novým postupom a technológiám
• máš zmysel pre detail
• si iniciatívny/a.

Spoločnosť Across Private Investments, o.c.p., a.s. je súčasťou skupiny Across, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2002. Pracujeme pod dohľadom NBS a špecializujeme sa na dlhodobé a efektívne zhodnocovanie majetku úspešných ľudí. V oblasti privátnej správy aktív sme na Slovensku lídrom, v súčasnosti spravujeme aktíva vo výške takmer 400 miliónov euro a naše služby využíva viac ako 1300 privátnych klientov.
Ako finančný investor pôsobí skupina Across aj v ďalších oblastiach, napríklad v hotelierstve, realitách, zdravotníctve a vo viacerých významných private equity projektoch.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3864781  Megjelentetés dátuma: 2.1.2024  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac