Custody Specialist

Across Private Investments

Miesto práce
Zochova, Bratislava
Termín nástupu
1.4.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia s finančnými inštitúciami (napr. obchodníkmi s cennými papiermi, brokermi, bankami, s centrálnymi depozitármi, s burzou cenných papierov a pod.),
- prevádzka všetkých elektronických systémov používaných v spoločnosti, vrátane vývoja a správy informačných systémov,
- prijímanie výpisov z informačného systému a identifikácia peňažných prostriedkov na zbernom účte,
- spracovanie a kontrola formulárov,
- archivácia zmlúv a pokynov všetkých klientov,
- párovanie pokynov a platieb,
- spracovanie transakcií klientov,
- zasielanie peňažných prostriedkov klientov z redemácií,
- zadávanie pokynov na vysporiadanie transakcií,
- menové konverzie,
- generovanie a tlač zmenových a stavových výpisov,
- riešenie o nespracovaných (chybných) platieb a pokynov,
- plnenie oznamovacích a informačných povinností voči regulátorom podľa zákonných požiadaviek,
- pripravuje návrhy vnútorných predpisov a informačných materiálov týkajúcich sa oddelenia, informačných systémov a zabezpečuje príslušnú dokumentáciu,
- zabezpečovanie registratúry v rámci svojej pôsobnosti.

Práca v stabilnej a inovatívnej finančnej inštitúcii
Možnosť vzdelávať sa a odborne rásť
Flexibilný pracovný čas
Dni pracovného voľna naviac
Zvýhodnené služby a produkty v rámci spoločnosti
Firemné akcie pre zamestnancov
Možnosť home office
Bonusová schéma

V prípade záujmu o účasť na výberovom konaní na túto pracovnú pozíciu, zašlite Váš štruktúrovaný profesný životopis na uvedené kontaktné údaje spoločnosti. V životopise prosím uveďte súhlas so spracúvaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona NR SR č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Písomne odpovedáme len záujemcom pozvaným na vstupný pohovor.

Výberové konanie sa následne uskutoční formou osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie, bankovníctvo a investovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Dôraz na detaily - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Analytické myslenie, zodpovednosť, samostatnosť
Zmysel pre detail, vytrvalosť, starostlivosť
Komunikačné zručnosti, schopnosť tímovej spolupráce a pro-aktivita

Across Private Investments je špecialista na privátne investície. Od roku 2002 sa špecializujeme na dlhodobé a efektívne zhodnocovanie majetku úspešných ľudí. Investičné služby poskytujeme na základe rovnakej licencie ako banky. Pracujeme pod dohľadom NBS a sme členom Garančného fondu investícií. Spolupracujeme s renomovanými finančnými inštitúciami vo svete. V oblasti privátnej správy aktív sme na Slovensku lídrom. V súčasnosti spravujeme aktíva v objeme viac ako 200 miliónov eur. Správu peňazí našich klientov zabezpečuje spoločnosť Across Wealth Management, o.c.p., a.s.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Across Wealth Management, o.c.p., a.s.
Zochova 3
81103 Bratislava
ID: 3864781  Megjelentetés dátuma: 6.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac