BOZP a PO manažér

AConsulting HR, s.r.o.

Miesto práce
Štúrovo
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1400,-€ resp. v závislosti od praxe a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Danú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta spoločnosť Smurfit Kappa Obaly Štúrovo., a.s. .

Máte analytické myslenie, vzťah k bezpečnosti práce vo výrobnej spoločnosti, aktívne ovládate anglický jazyk a hľadáte prácu s miestom výkonu práce v Štúrove? Tak hľadáme práve Vás!!!

Hlavné pracovné úlohy na pracovnej pozícii budú:

- Vytvára a zabezpečuje súlad politiky SKG v oblasti BOZP a životného prostredia s požiadavkami platnej legislatívy.
- Zodpovedá za zabezpečenie meraní škodlivín a rizikových faktorov pracovného prostredia.
- Vykonáva kontrolu strojného zariadenia v a prípade nezhody s bezpečnostnými požiadavkami navrhuje nápravu. V prípade potreby navrhuje zakázať prevádzkovanie stroja/ zariadenia alebo vykonávanie práce ohrozujúce zdravie zamestnanca.
- Vypracováva smernice osobných ochranných pracovných prostriedkov a hygienických prostriedkov.
- Identifikuje a odstraňuje vysoko rizikové nebezpečenstvá na pracoviskách za účelom predchádzania a odstránenia nebezpečenstva vzniku pracovných úrazov a chorôb z povolania.
- Kontroluje a riadi dodržiavanie predpisov BOZP zamestnancami, zvyšuje povedomie o BOZP a ochrane životného prostredia vedúcich zamestnancov.
- Pri závažných zisteniach navrhuje vydanie konkrétnych príkazov na odstránenie nebezpečenstva vzniku pracovných úrazov a chorôb z povolania.
- Zabezpečuje a plánuje pravidelné zákonné a interné školenia zamestnancov.
- Podieľa sa na výkone previerok stavu BOZP, preventívnych prehliadkach objektov podľa všeobecne záväzných predpisov.
- Sleduje a analyzuje bezpečnostné ukazovatele určené spoločnosťou.
- Vykonáva denné, fyzické prehliadky výrobných priestorov, organizuje mesačné stretnutia komisie BOZP, interné audity zásady BOZP.

- práca v stabilnej výrobnej spoločnosti
- možnosť odborného a profesijného rastu

V prípade, že Vás ponuka oslovila a spĺňate profesijné požiadavky, svoje štruktúrované životopisy so súhlasom so spracovaním osobných údajov zasielajte obratom na mail. Odpovedať budeme jedine uchádzačov, ktorí vyhovujú požiadavkám.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je zahraničná výrobná spoločnosť Smurfit Kappa Obaly Štúrovo, a.s. .

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

BOZP, PO

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Osobnostné prepoklady
-analytické a logické myslenie, samostatnosť,
precíznosť, schopnosť riešiť problémy, komunikatívnosť, odolnosť voči stresu, ochota učiť sa nové veci.

Profesijné požiadavky:
- prax ako BOZP manažér vo výrobnej spoločnosti min. 3 roky podmienkou
- PC MS OFFICE - hlavne so zameraním na MS Excel
- aktívna znalosť anglického jazyka nevyhnutnou podmienkou
- znalosť maďarského jazyka výhodou

Personálna spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania pre jednotlivé úrovne manažmentu, špecialistov, referentov, obchodníkov, realizovaním personálneho poradenstva.

Poslaním spoločnosti AConsulting HR, s.r.o. je pomôcť spoločnostiam kvalifikovaným personálnym poradenstvom pri výbere nových zamestnancov, pre aktívne napĺňanie firemných stratégií a plánov, a tak zabezpečiť ich úspechy v podnikateľskej aktivite, pretože: „ľudia tvoria firmu a napĺňajú jej ciele“.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3598195  Megjelentetés dátuma: 11.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1400,-€ resp. v závislosti od praxe a skúseností uchádzača