Výrobný pracovník / Operátor výroby

AConsulting HR, s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
591,- + odmena vo výške až do 195,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:
- Každodenné zabezpečenie plynulého chodu výroby v zmysle zadania nadriadeného.
- Príprava materiálu potrebnú pre výrobu, výkon operatívnych prác v zmysle technologického procesu.

- práca v príjemnom , mladom kolektíve
- iné zamestnanecké benefity

V prípade, že Vás ponuka zaujala, zašlite svoj profesijný životopis na nižšie uvedený mail. Kandidátov budeme prizývať na výberové konanie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je stabilná zahraničná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

všeobecné

Počet rokov praxe

2

- prax v oblasti výroby min. 1rok podmienkou
- zmysel pre detail, samostatnosť, rozhodnosť
- bydlisko Nové Zámky, blízke okolie Nových Zámkov
- zodpovednosť, spoľahlivosť, manuálna zručnosť
- samostatnosť, ochota učiť sa nové veci
- lojalita a flexibilita.

Personálna spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania pre jednotlivé úrovne manažmentu, špecialistov, referentov, obchodníkov, realizovaním personálneho poradenstva.

Poslaním spoločnosti AConsulting HR, s.r.o. je pomôcť spoločnostiam kvalifikovaným personálnym poradenstvom pri výbere nových zamestnancov, pre aktívne napĺňanie firemných stratégií a plánov, a tak zabezpečiť ich úspechy v podnikateľskej aktivite, pretože: „ľudia tvoria firmu a napĺňajú jej ciele“.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3419193  Megjelentetés dátuma: 13.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 591,- + odmena vo výške až do 195,-€