Údržbár / Prevádzkový údržbár / Správca strojov a zariadení

AConsulting HR, s.r.o.

Miesto práce
Šurany, okres Nové Zámky
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, hľadáme vhodného kandidáta, ktorého hlavnými úlohami budú:

- Vykonávanie množstva mechanických operácií v závode, vrátane montáže, preventívnej údržby a opráv zariadení, podľa programov údržby na základe pracovných príkazov.
- Práca podľa technických výkresov a špecifikácií zariadení za účelom realizácie údržbárskych a modernizačných projektov.
- Lokalizuje a rozpoznáva mechanické alebo elektro závady na zariadení.
- Využíva rôzne ručné nástroje, meracie prístroje a dielenské stroje.
- Prísne dodržiava všetky bezpečnostné a protipožiarne predpisy, podnikové normy a postupy.
- Zabezpečuje, aby preventívna údržba napomohla k dosiahnutiu štandardnej kvality podnikovej výroby a vývoja.
- Odstraňuje mechanické závady.
- Vyšpecifikuje nutné náhradné diely na výmenu.

- práca v stabilnej výrobnej spoločnosti
- možnosť odborného a profesijného rastu
- motivujúce finančné ohodnotenie

V prípade, že Vás ponuka oslovila a spĺňate profesijné požiadavky, obratom zasielajte svoje štruktúrované životopisy.
Kontaktovať budeme vhodných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Naším klientom je zahraničná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, strojnícke, elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- SOU, resp. SŠ vzdelanie – technické, strojnícke, elektrotechnické
- aktívna prax v oblasti údržby strojov alebo obdobnej pozícii min. 4.roky PODMIENKOU !
- technické myslenie
- výhodou, no nie podmienkou je §21, vyhláška č.508/2009 Z.Z.
- samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť pri práci
- flexibilita, ochota učiť sa nové veci, tímový hráč.

Personálna spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania pre jednotlivé úrovne manažmentu, špecialistov, referentov, obchodníkov, realizovaním personálneho poradenstva.

Poslaním spoločnosti AConsulting HR, s.r.o. je pomôcť spoločnostiam kvalifikovaným personálnym poradenstvom pri výbere nových zamestnancov, pre aktívne napĺňanie firemných stratégií a plánov, a tak zabezpečiť ich úspechy v podnikateľskej aktivite, pretože: „ľudia tvoria firmu a napĺňajú jej ciele“.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3211807  Megjelentetés dátuma: 11.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: motivujúci