Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Pracovník Fast Foodu OC Max PP

ACONITUM, s.r.o.

Miesto práce
Dlhé Hony, Poprad
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomoc pri varení jedál, príprava tortíl a iných produktov predaja ako aj polotovarov. Dodržiavanie hygienických štandardov a upratovaní prevádzky. Kontrola dodávok tovarov/nahlasovanie objednávok tovaru.

Viac informácií telefonicky alebo po vyžiadaní aj emailom. Kontaktovaný budú len vybraný uchádzači. Výhodou je prax v odbore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Servírka, kuchár

Spolupracujúca osoba s kolegami a vedúcim pracovníkom. Nekonfliktná a zodpovedná osoba. Prevádzka Trhané mäsko.

Sme firma zaoberajúca sa gastrom a prevadzkovaním hotelov, penziónov, reštaurácií. V gastro sektore aktívne podnikáme už 9 rokov. Sídlime v Poprade a spravujeme svoje portfólio prevádzok v lokalitách na Slovensku. PMHotels

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4068260  Megjelentetés dátuma: 23.4.2021  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac