Pracovník pre kontrolu výrobkov (Item Clearing Coder)

ACNielsen Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Plynárenská 1, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho oddelenia zabezpečujúceho zalistovanie nových potravinárskych a drogistických výrobkov do našej databáze hľadáme zamestnanca na pozíciu Pracovník pre kontrolu výrobkov, ktorý je zodpovedný za vyhotovenie fotografií výrobkov z oblasti potravín a drogérie.
Na tejto pozícii budete:
- navštevovať vybraté maloobchodné predajne (Jednota, Tesco...), kde budete fotiť s použitím mobilného telefónu nové výrobky potravinárskeho a drogistického charakteru;
- ukladať vyhotovené fotky do počítača ;
- sťahovanie elektronických dát z maloobchodných predajní k foteniu výrobkov ,
- práca v Exceli s databázou potravinárskych a drogistických výrobkov.

Pracuje sa hlavne v teréne v maloobchodných predajniach, v kancelárii tráci zamestnanec cca 2 hodiny denne. Komunikácia je hlavne interná, s kolegami v Prahe emailom alebo telefonicky.
Poskytujeme zaškolenie, ktoré vyžaduje trpezlivosť, pretože zamestnanec sa musi zoznámiť s mnozstvom informácií, a to so všetkými procesmi a informáciami o produktoch.
Je to stredoškolská pozícia. Vyžadujeme mierne pokročilú znalosť anglického jazyka a počítačové znalosti, hlavne Excelu. Základná znalosť výrobkov z oblasti potravín a drogérie (prax z maloobchodu).

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, príspevky na športové a kultúrne podujatia, flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby, Dovolenka 5 týždňov, príspevok na šport/kultúru, firemné akcie, poskytnutia nápojov, ovocia.

Životopis žiadame poslať na uvedenú emailovú adresu. Z kapacitných dôvodov budeme odpovedať len uchádzačom, ktorých budeme pozývať na pohovor. V prípade, že uchádzačov neoslovíme v termíne do 17.12.2017, znamená to, že uchádzač nevyhovuje uvedeným požiadavkám.
Pohovor pozostáva z ústnej i písomnej časti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

rýchloobrátkového tovaru je vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- základná znalosť výrobkov z oblasti potravín a drogérie (rýchloobrátkový tovar)
- psychická a fyzická odolnosť
- kladný vzťah k práci v teréne
- samostatnosť, zodpovednosť a presnosť
- dobré komunikačné schopnosti
- užívateľská úroveň práce s MS Excelom (tabulky, funkcie)

O spoločnosti NielsenIQ

NielsenIQ je globálna spoločnosť zameraná na meranie a analýzu dát, ktorá poskytuje najkomplexnejší a najdôveryhodnejší pohľad na spotrebiteľov a trhy na celom svete. Poskytujeme výrobcom rýchloobrátkového spotrebného tovaru a maloobchodníkom presné, použiteľné informácie/postrehy a kompletný obraz zložitého a meniaceho sa trhu, na ktorom sa spoločnosti inovujú a rastú. Náš prístup spája naše NielsenIQ dáta s inými zdrojmi údajov, ktoré pomáhajú klientom z celého sveta pochopiť, čo sa deje práve teraz a čo sa ešte len bude diať a ako najlepšie ďalej postupovať podľa týchto poznatkov. Sme radi, že môžeme byť v strede diana. Preto nás nájdete vo viac ako 90 krajinách, ktoré pokrývajú viac ako 90% svetovej populácie. Viac informácií nájdete na www.niq.com.

NielsenIQ na Slovenskom trhu pôsobí pod obchodným menom ACNielsen Slovakia s.r.o. a zamestnáva v hlavnom pracovnom pomere 50 zamestnancov.

About NielsenIQ

NielsenIQ is a global measurement and data analytics company that provides the most complete and trusted view available of consumers and markets worldwide. We provide consumer packaged goods manufacturers/fast-moving consumer goods and retailers with accurate, actionable information and insights and a complete picture of the complex and changing marketplace that companies need to innovate and grow. Our approach marries proprietary NielsenIQ data with other data sources to help clients around the world understand what’s happening now, what’s happening next, and how to best act on this knowledge. We like to be in the middle of the action. That’s why you can find us at work in over 90 countries, covering more than 90% of the world’s population. For more information, visit www.niq.com.

NielsenIQ is committed to hiring and retaining a diverse workforce. We are proud to be an Equal Opportunity/Affirmative Action-Employer, making decisions without regard to race, color, religion, gender, gender identity or expression, sexual orientation, national origin, genetics, disability status, age, marital status, protected veteran status or any other protected class.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3260197  Megjelentetés dátuma: 4.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou