Communication and office Administrator

ACN - Pomoc trpiacej Cirkvi

Miesto práce
Sládkovičova 7, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedeli ste, že kresťania sú najviac prenasledovanou náboženskou skupinou na svete?
Denne zomrie kvôli viere v Krista 11 ľudí. Každý jeden deň.
V nadácii ACN - Pomoc trpiacej Cirkvi sa to snažíme zmeniť.
Slovenská pobočka nadácie ACN prešla za posledný rok a pol veľkými zmenami a dnes potrebuje posilu.

Vašim hlavným bodom záujmu budú naši dobrodincovia. Vďačnosť a starostlivosť o nich je našim záväzkom a výsadou, pretože len vďaka ich štedrosti môžeme pomáhať núdznym, trpiacim a prenasledovaným ľuďom vo svete.
Každý deň budete odpovedať na rozličné otázky ohľadom našej práce, možností darovania, omšových milodarov, projektov a podobne.
Budete tiež zabezpečovať chod našej kancelárie, aby sme sa všetci mohli sústrediť na čo najlepšie napĺňanie našej misie.
Konkrétne to znamená:

Človek prvého kontaktu:
● Poďakovania dobrodincom e-mailom, telefonátom, listom…
● Odpovedanie na otázky potenciálnym darcom, ponúknutie vhodného postupu na darovanie a smerovanie ich pomoci.
● Administrácia omšových milodarov - prostredníctvom nadácie ACN ľudia dávajú odslúžiť sväté omše kňazom, ktorí slúžia núdznym po celom svete. Budete tieto požiadavky zapisovať, posielať do centrály a v niektorých prípadoch informovať dobrodincov, že sväté omše už boli odslúžené.
● Moderovanie našich sociálnych sietí: odpovedanie na správy a komentáre.
● Manažovanie chodu kancelárie: korešpondencia, administratíva, atď.

Práca s dátami:
● Správa dát o daroch a dobrodincoch podľa nášho štandardizovaného postupu.
● Priebežne budete upravovať a aktualizovať údaje o dobrodincoch v Exceli a budete ich nahrávať do Salesforce a do Mailchimpu.
● Občas budete pracovať aj s našim webom, ktorý beží na Wordpresse. (Do všetkých procesov a softvérov vás zaučíme, ich znalosť je však výhodou).

● Stabilná práca v medzinárodnej organizácii so 70-ročnou históriou
● Inovatívne prostredie s jedinečnými postupmi v rámci slovenského neziskového priestoru
● Možnosť práce z domu dvakrát do týždňa
● Kvartálny team building
● Príjemná kanceláriu v historickom centre Bratislavy
● Firemný počítač a všetko potrebné technické vybavenie
● Spolupráca na TPP, alebo živnosť podľa preferencie

Ak vás táto ponuka zaujala a chcete sa zapojiť do výberového procesu, urobte prosím nasledovné:
1. Pošlite svoj životopis a motivačný list na [email protected].
2. Do predmetu uveďte Práca v ACN.
3. Dajte, prosím, pozor, aby ste zadali správny predmet e-mailu, inak vás nebudeme vedieť kontaktovať. Pamätajte, že hľadáme človeka so zmyslom pre detail.
Po odoslaní životopisu s daným predmetom vám pošleme zadanie, ktoré je potrebné splniť.
Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Hľadáme do tímu človeka, ktorý je nadšený pre pomoc núdznym, trpiacim a prenasledovaným, chce aktívne pomáhať šíriť svetovú misiu ACN a bude sa starať o našich darcov.

Hľadáme človeka, ktorý:
● je zapálený pre misiu ACN a pomoc trpiacim pre vieru
● je dôsledný so zmyslom pre detail
● má rád ľudí a rád s nimi komunikuje; rád spoznáva nových ľudí
● má dobrú znalosť cirkevného prostredia, jazyka a reálií
● nemá problém s telefonickou komunikáciou ani vo väčšom množstve
● Excel a čísla pre neho/ňu nie sú strašiakom
● ovláda základné funkcie v Exceli, prípadne má chuť sa to iniciatívne naučiť
● má záujem pracovať v kresťanskej organizácii s profesionálnym a inovatívnym prístupom a s kompetitívnym ohodnotením
● ovláda pravopis a štylistiku, má jazykové cítenie
● má pozitívny vzťah k poriadku
● komunikuje plynule po anglicky písmom aj slovom
● výhodou je aspoň základná znalosť nemčiny

ACN – Pomoc trpiacej Cirkvi (u nás v minulosti známa aj ako Kirche in Not) je jedinou celosvetovou katolíckou dobročinnou a pastoračnou organizáciou, ktorej poslanie je zamerané na poskytovanie materiálnej a duchovnej pomoci všade tam, kde sú kresťania prenasledovaní, utláčaní terorom a násilím alebo kde trpia hmotnou núdzou.
V roku 2011 bola ACN povýšená pápežom Benediktom XVI. na nadáciu pápežského práva. ACN má zastúpenie v 23 krajinách, kde vyzýva k pomoci. Vďaka svojim viac ako 330 000 dobrodincom na všetkých kontinentoch podporuje ACN ročne viac ako 5 000 projektov v 138 krajinách sveta.

Organizovaná pomoc sa uskutočňuje výlučne prostredníctvom súkromného darcovstva, keďže nadácia nie je financovaná zo žiadnych verejných zdrojov. Prostredníctvom osvety, duchovnej podpory a konkrétnych činov (informácia – modlitba – akcia) sa ACN usiluje efektívne, transparentne a v dôvere v Božiu Prozreteľnosť pomáhať trpiacej a núdznej Cirkvi po celom svete.
ACN sa zasadzuje sa o to, aby prenasledovaní a utláčaní kresťania mali svoj hlas a mohli zostať vernými vo viere.

Viac sa dozviete aj na stránke www.acnslovensko.sk.
ID: 4020344  Megjelentetés dátuma: 14.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac