Sale manager pre zahraničný obchod

ACG consulting s.r.o.

Miesto práce
Košice, Košický kraj
Termín nástupu
po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
Spresnený na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť ACG consulting hľadá tých najlepších z najlepších na pozíciu: " SALE MANAGER pre ZAHRANIČNÝ OBCHOD"!!!

Vašou náplňou práce bude:

★ predaj olejov a mazív s orientáciou primárne na zahraničný trh
(veľkoobchod),
★ poradenská činnosť pri výbere produktov,
★ vypracovanie obchodných ponúk,
★ administratívne práce spojené s predajom,
★ manažovanie nákupu a predaja,
★ aktívne vyhľadávanie nových klientov,
★ udržiavanie kontaktov s existujúcimi klientmi,
★ rozvíjanie vzťahov a spolupráce,
★ podpora zákazníckeho servisu,
★ príprava stratégie predaja.

Ponúkame Vám:

★ stabilné a nadštandardné pracovné prostredie s množstvom nefinančných benefitov,
★ práca v mladom a dynamickom kolektíve,
★ možnosť sebarealizácie a využitia kreativity,
★ aktívne podieľanie sa na stratégii a smerovaní firmy,
★ výrazná možnosť osobnostného a profesionálneho rastu.

Informácie o výberovom konaní

Oslovení budú uchádzači, ktorí SPLNIA POŽADOVANÉ KRITÉRIA!
V prípade Vášho záujmu nás môžete kontaktovať na emailovej adrese: [email protected].

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti zahraničného obchodu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, Podnikanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme kandidátov s týmito vlastnosťami:

★ komunikatívnosť a zdravé sebavedomie,
★ organizačné zručnosti,
★ aktívny postoj k práci a drive, cieľavedomosť,
★ spoľahlivosť a zodpovednosť,
★ vysoká miera lojálnosti a samostatnosť,
★ rýchle pracovné tempo a schopnosť pracovať pod tlakom,
★ znalosť iného cudzieho jazyka výhodou,
★ počítačové znalosti na úrovni minimálne pokročilý sú nevyhnutnou podmienkou!
★ viacročná prax na obdobnej pozícii vítaná!

Konzultačno-poradenská spoločnosť ACG consulting poskytuje komplexné služby a riešenia v oblasti výberu, vzdelávania a rozvoja zamestnancov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1642909  Megjelentetés dátuma: 22.8.2014  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Spresnený na osobnom pohovore