JAVA developer

ACEQES, s.r.o.

Prešovský kraj, Košický kraj, okres Liptovský Mikuláš, okres Ružomberok, okres Poprad, okres Prešov, Košice, okres Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2000 - 4000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ACEQES, s.r.o. aktuálne hľadá JAVA developerov do nášho interného tímu.

Aktuálny projekt: ERP software. Jedná sa o existujúce a dlhodobo vyvíjané riešenie client (Swing, Spring) + Server (Spring, Hibernate, Tomcat, Axis, SQL). Možnosť práce v PO, PP, KE, po zapracovaní aj diaľkovo. 2x otvorená pozícia. Nástup ASAP - marec, apríl

Okrem tohto projektu začíname v krátkom čase aj 2 ďalšie s využitím najnovších JAVA technológii.

Ponúkame:
- full-time (TPP alebo IČO) alebo part-time vo vyššom rozsahu (aspoň 30 hod.)
- flexibilné pracovné podmienky, voľná pracovná doba, po zapracovaní aj možnosť práce na diaľku
- technologický a kariérny rast

V prípade záujmu zašlite prosím svoje aktuálne CV/portfólio na [email protected] spolu s nasledujúcimi informáciami:
- Vaša časová dostupnosť - nástup, dostupnosť v hodinách týždenne
- Vaša očakávaná mzda / hodinová sadzba
- preferovaný spôsob spolupráce (TPP / IČO / iné)

Web spoločnosti: https://www.aceqes.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Všeobecné požiadavky (must have):
- JAVA development - pracovné skúsenosti minimálne 1-2 roky
- znalosť práce s Git/SVN, skúsenosti s prácou v tíme s využitím nástrojov PM (Jira/Trello, ...)
- 100% spoľahlivosť, zodpovednosť, proaktívny a nekonfliktný prístup, ochota učiť sa

Výhodou (nice to have):
- preukázateľné referencie z predchádzajúcich projektov

Softvérová spoločnosť ACEQES.com sa zaoberá vývojom softvérových a webových aplikácií pre slovenských a zahraničných klientov a IT sourcingom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3332788  Megjelentetés dátuma: 12.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2000 - 4000