Java a/alebo Javascript developer

ACEQES, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1500 - 5000/mes. (v závislosti od skúseností, projektu a lokality)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahojte,

do nášho tímu ACEQES hľadáme JAVA/Javascript programátorov (middle / senior / architekt). Môžeš pracovať na backende, frontende, alebo na oboch.

Čo je náplňou práce? Vývoj, rozvoj a údržba informačných systémov a aplikácií našich klientov - v Bratislave, Košiciach alebo Prešove. Práca s najnovšími technológiami:
JAVA - Spring (MVC, Spring Boot), JPA/Hibernate, Microservices, ...
JAVASCRIPT - React, Angular, ES6, Node.js, NPM, Webpack, …
(Uvedené technológie sú všeobecné a mierne sa líšia podľa konkrétneho projektu. Nie je teda nevyhnutné ovládať všetko)

Ponúkame:
- full-time (TPP / IČO)
- práca s najnovšími cutting-technológiami
- technologický a kariérny rast
- flexibilita, voľná pracovná doba
- na vybraných projektoch možnosť čiasočného home-office (podľa dohody)

V prípade záujmu zašlite prosím svoje aktuálne CV/portfólio na [email protected] spolu s nasledujúcimi informáciami:
- očakávaná mzda / hodinová sadzba
- Vaša časová dostupnosť
- preferovaný spôsob spolupráce (TPP/IČO)

Web spoločnosti: https://www.aceqes.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Všeobecné požiadavky (must have):
- JAVA a/alebo JavaScript - pracovné skúsenosti minimálne 1-2 roky
- znalosť práce s Git/SVN, skúsenosti s prácou v tíme s využitím nástrojov PM (Jira/Trello, ...)
- 100% spoľahlivosť, zodpovednosť, proaktívny a nekonfliktný prístup, ochota učiť sa

Výhodou (nice to have):
- preukázateľné referencie z predchádzajúcich projektov

Softvérová spoločnosť ACEQES.com sa zaoberá vývojom softvérových a webových aplikácií pre slovenských a zahraničných klientov a IT sourcingom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3309008  Megjelentetés dátuma: 13.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500 - 5000/mes. (v závislosti od skúseností, projektu a lokality)