CAD Konštruktér (m/ž)

ACE consulting GmbH

Miesto práce
Horné Rakúsko, Rakúsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Výhodné platové podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Tvorba CAD výkresov
• Návrh a konštrukcia komponentov podľa potrieb zákazníka ako aj interných firemných štandardov
• Podpora pri produkcii výstavných modelov
• Vedenie projektovej dokumentácie

• Rakúska pracovná zmluva
• Príjemné pracovné prostredie
• Priateľský tím
• Pestrá náplň práce
• Široká škála možností pre rozvoj

Informácie o výberovom konaní

Prosím o poslanie životopisu v nemeckom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našimi zákazníkmi sú popredné priemyselné spoločnosti, ktoré pôsobia v medzinárodnom prostredí a stanovujú štandardy pre svoje časti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Technické vzdelanie (v strojárstve / v kovopriemysle)
• Dobré znalosti anglického a nemeckého jazyka
• Niekoľkoročné skúsenosti v danej oblasti
• Veľmi dobré znalosti CAD (AutoCAD / Athena) a 3D programov (Inventor / SolidWorks a pod.)
• Veľmi dobré znalosti MS Office
• Tímový duch, flexibilita, zodpovedný prístup k práci

Sme personálna agentúra na sprostredkovanie práce v Rakúsku. Naše služby pre kandidátov sú bezplatné. Hľadáme uchádzačov, ktorí majú záujem sa presťahovať do Rakúska. Pomôžeme Vám s presťahovaním a hľadaním ubytovania.

Tešíme sa na Vašu prihlášku.
ID: 3646033  Megjelentetés dátuma: 16.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Výhodné platové podmienky