Účtovník v rehabilitačnom centre pre zvieratá wetPet

accurate s.r.o.

Miesto práce
Holubyho, Košice
Termín nástupu
01.04.2021
Mzdové podmienky (brutto)
739 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia je zložená z dvoch činností. Výpomoc v rehabilitačnom centre so starostlivosťou o hospitalizované zvieratá (cca 1-2 hodiny denne). Zvyšok času je venovaný účtovaniu a administratíve v účtovnej firme.
Ide o prvotné spracovanie dokladov rôznych firiem, ich potriedenie, kontrola, založenie podľa pokynov, zaúčtovanie a kontrola DPH zoznamov.

Dôležité: pracovné miesto bolo vytvorené na základe výzvy úradu práce. Súčasná zamestnankyňa odchádza z dôvodu sťahovania do iného mesta a potrebujeme toto miesto nahradiť. JE NUTNÉ byť na úrade práce min. 1 mesiac.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

účtovníctva, administratívy
1

Precíznosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť, flexibilita, ochota, láska k zvieratám, trpezlivosť, presnosť, zodpovednosť, pracovitosť.

veterinárne rehabilitačné centrum pre zvieratá wetPet

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

wetPet - rehabilitačné centrum pre zvieratá
Holubyho 6,
04001 Košice
ID: 4038273  Megjelentetés dátuma: 24.2.2021  Alapbér (bruttó): 739 EUR/mesiac