Food&Beverage Supervisor v hoteli Mercure Bratislava Centrum****

CTJ Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Žabotova 2, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Milý gastro nadšenec! :)

Do nášho priateľského kolektívu v hoteli MERCURE hľadáme ďalšieho SRDCIARA!

Radi by sme k sebe prijali niekoho šikovného, flexibilného a zodpovedného, kto bude zdieľať našu vášeň pre ľudí, a povedie náš skvelý F&B TEAM profesionálov.

Hľadáme niekoho, kto k nám zapasuje ako posledný chýbajúci kúsok "puzzle" :)
...Niekoho, kto kladie ľudí do centra všetkého, čo robí, a pôjde svojmu tímu príkladom.

V roli F&B Supervisora bude Tvojou misiou poskytovať vynikajúci GUEST&EMPLOYEE EXPERIENCE, budeš viesť a riadiť oddelenie F&B spolu s našou šikovnou a nápomocnou F&B Supervisorkou Simonou:) Budeš dohliadať na dennú prevádzku baru&reštaurácie, a na vedenie skladového hospodárstva. V rámci tejto pozície budeš mať možnosť úzko spolupracovať aj s naším Generálnym Manažérom na nastavovaní rozpočtu, tímových cieľov, na ich monitorovaní a samozrejme aj dosahovaní spoločne s Tvojim tímom.

V našej hotelovej reštaurácii "Signature Restaurant, Bar&Lounge" ponúkame hosťom raňajky formou bufetu, elegantné business lunch a sezónne a´la carte menu s dôrazom na využitie regionálnych surovín.

Náš F&B tím spája talenty a zanietencov v obore a je vedený skúsenými hoteliérmi a gastro špecialistami.

Tešíme sa na Vaše reakcie a ďakujeme za prejavený záujem o príležitosť pracovať s nami!

- možnosť nadobúdať nové skúsenosti a učiť sa nové zručnosti
- motivujúce pracovné prostredie, možnosť zapojiť sa do rôznych tímových aj celofiremných projektov a aktivít
- zamestnanecká karta plná benefitov "Bienvenue Card", ktorú môžete využiť v rámci našej celosvetovej hotelovej siete Accor Group
- globálne pracovné príležitosti pre rozvoj

Uchádzač o zamestnanie týmto berie na vedomie, že prevádzkovateľ spoločnosť Accor-Pannonia Slovakia, s.r.o. so sídlom Zámocká 38, 811 01 Bratislava, IČO: 35846160, zapísaná v obchodnom registri vedenom Okresným súdom Bratislava I, Oddiel: Sro, Vložka 27608/B a jej prevádzky Mercure Bratislava Centrum Hotel a Ibis Bratislava Centrum Hotel je oprávnená spracúvať osobné údaje uvedené v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s reakciou na zverejnenú ponuku práce prostredníctvom internetovej stránky www.profesia.sk za účelom výberového konania na obsadzovanú pozíciu, a to na základe ustanovenia čl. 6. ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

• príjemné vystupovanie, asertivita, výborné
komunikačné zručnosti
• viete inšpirovať a oceniť iných
• pokročilá znalosť MS Office, skúsenosti s
Microsom/Materials Control sú veľmi vítané
• predošlá skúsenosť v hotelierstve v rámci Food&Beverage, príp. v inej gastro prevádzke je podmienkou, skúsenosť s vedením ľudí taktiež

Sme medzinárodný hotel so sídlom v Lotyšskej Rige. Hotelová sieť s 20 ročnými skúsenosťami ponúka vysoký štandart základných a doplnkových služieb na európskej úrovni. Priateľský prístup ku každému zákazníkovi. Vízia spoločnosti je stať sa globálne uznávanou, inovatívnou a udržateľnou. Ponúka to najlepšie - hodnota verzus peniaze.
Značka Ibis, uznávaná na celom svete. Náš hotel je zariadený a navrhnutý s maximálnou úctou k svojmu jedinečnému štýlu a individuálnemu vkusu.
Naši kolegovia sú nadšení a vychutnávajú si zdieľanie poznatkov s našimi hosťami. Každý deň sa aktívne venujeme hosťom aj kolegom. Keď o tom premýšľate, byť súčasťou našj skupiny znamená, že sme nakoniec všetci spojení. Toto spojenie, ktoré máme medzi sebou, je to, čo nás robí jednou značkou
"Buďte sami sebou. Zdieľajte našu vášeň."

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3778574  Megjelentetés dátuma: 10.12.2019  Alapbér (bruttó): 1 150 EUR/mesiac