Banketový čašník v hoteli Mercure Bratislava Centrum****

CTJ Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
880 - 1 000 EUR/mesiacOd 880 EUR/brutto + príplatky za prácu počas víkendov a sviatkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa členom nášho Food&Beverage Team-u v Mercure Bratislava Centrum Hotel****!

Radi by sme k sebe prijali niekoho ako sme MY - s nadšením pre ľudí, otvorenou mysľou, chuťou pracovať na sebe a zdokonaľovať sa vo všetkom.
Niekoho kto nie je "sólista", ale silný TÍMOVÝ HRÁČ, a ľudí stavia do centra všetkého čo robí.

Aktuálne sa nám uvoľnila pozícia Banketového čašníka v našom jedinečnom a zanietenom Food&Beverage tíme. Ak Ťa baví obsluhovať hostí, vyčarovať im úsmev na tvári a urobiť všetko pre to, aby sa u nás cítili byť vítaní, zároveň máš rád všetko pekne na poriadku, kladies dôraz na malé, ale dôležité veci, a rád komunikuješ a pomáhaš, tak TY si TEN, koho hľadáme!

Takže, ak máš chuť pripojiť sa ku skupine profesionálov s veľkým srdcom, budeme radi, ak nám dáš o sebe vedieť ;)

Svoje CV pošli na e-mail: [email protected] alebo reaguj nižšie.
Uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem o príležitosť pracovať s nami!

- možnosť nadobúdať nové skúsenosti a učiť sa nové zručnosti
- motivujúce pracovné prostredie, možnosť zapojiť sa do rôznych tímových aj celofiremných projektov a aktivít
- globálne pracovné príležitosti pre rozvoj
- príspevok na šport a relax/alebo príspevok na kultúru a vzdelávanie
- zamestnanecká karta plná benefitov "Heartist Bienvenue Card", ktorú môžete využiť v rámci našej celosvetovej hotelovej siete Accor Group
- zabezpečené stravovanie
- koncoročná odmena

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas s evidencou a spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. a Nariadenia (EÚ)2016/679 ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme medzinárodný hotel so sídlom v Lotyšskej Rige. Hotelová sieť s 20 ročnými skúsenosťami ponúka vysoký štandart základných a doplnkových služieb na európskej úrovni. Priateľský prístup ku každému zákazníkovi. Vízia spoločnosti je stať sa globálne uznávanou, inovatívnou a udržateľnou. Ponúka to najlepšie - hodnota verzus peniaze.
Značka Ibis, uznávaná na celom svete. Náš hotel je zariadený a navrhnutý s maximálnou úctou k svojmu jedinečnému štýlu a individuálnemu vkusu.
Naši kolegovia sú nadšení a vychutnávajú si zdieľanie poznatkov s našimi hosťami. Každý deň sa aktívne venujeme hosťom aj kolegom. Keď o tom premýšľate, byť súčasťou našj skupiny znamená, že sme nakoniec všetci spojení. Toto spojenie, ktoré máme medzi sebou, je to, čo nás robí jednou značkou
"Buďte sami sebou. Zdieľajte našu vášeň."

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3672621  Megjelentetés dátuma: 10.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 880 - 1 000 EUR/mesiacOd 880 EUR/brutto + príplatky za prácu počas víkendov a sviatkov