Vodič nákladného automobilu

ACCOM Management group s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica, okres Banská Bystrica

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inzerujúca spoločnosť:

ACCOM Slovakia s.r.o.,
- člen skupiny ACCOM vlastnící 2 výrobní závody v ČR, Bohušovickou a Choceňskou mlékárnu
- v ČR 3. největší dodavatel mléčných výrobků

Obchodno-distribučná spoločnosť s rýchloobrátkovým tovarom so zameraním na mliečne výrobky, s celoslovenskou pôsobnosťou. Počet zamestnancov 40. Na trhu od roku 1993.
Centrála spoločnosti je v Banskej Bystrici, pobočka v Šamoríne.

Požiadavky na zamestnanca:

- vzdelanie stredoskolské bez maturity, stredoskolské s maturitou
- vodičský preukaz "C"
- znalosť západnej časti Slovenska
- prax v distribúcii výhodou
- bezúhonnosť

Informácie o pracovnom mieste:
- náplň práce: vodič - závozy tovaru potravinárskeho charakteru
- východiskový bod je Banská Bystrica
- ponúkame prácu na trvalý pracovný pomer v stabilnej spoločnosti

Benefity:

- 5 týždňov dovolenky
- stravné lístky
- bonusy/odmeny

Termín nástupu:

- ihneď