Application Support Specialist

Accace k.s.

Miesto práce
Twin City C, Mlynské nivy 16, 821 09 Bratislava, Bratislava
Pracovný pomer
Termín nástupu
agreement

Informácie o pracovnom mieste

Pracovné úlohy

Máš skúsenosti v oblasti IT a baví ťa práca v rôznych systémoch? Si komunikatívny a chceš skúsiť niečo nové?
Hľadáme do nášho IT tímu novú posilu a môžeš to byť práve ty!

Čo bude tvojou náplňou práce:
- administrácia HR/Payroll/Accouting web portálu
- nastavenia portálového riešenia a implementácia nových klientov
- správa užívateľských účtov
- riešenie technických a iných požiadaviek zo strany užívateľov
- príprava školení/dokumentácie pre užívateľov portálu
- definícia požiadaviek na vývoj a implementáciu nových funkcionalít
- tvorba výstupných zostáv

Benefity

Rozvoj
  • Práca na projektoch pre slovenské i medzinárodné spoločnosti
  • Neustále nové výzvy a možnosť kariérneho rastu
  • Odborné a osobnostné vzdelávanie v rôznych oblastiach
  • Jazykové vzdelávanie počas pracovnej doby
Ocenenie, udalosti, kultúra
  • Motivujúci bonusový systém a zaujímavý benefitný balíček
  • Odmena za odporučenie nového kolegu či nového klienta
  • Ocenenie „Zamestnanec roka“
  • Teambuildingové aktivity a firemné oslavy
  • Príspevky zo sociálneho fondu na kultúru
  • Dobrovoľnícke CSR aktivity v rámci pracovnej doby
Zdravie a šport
  • Ovocie na pracovisku od jesene do jari
  • MultiSport karty čiastočne hradené zamestnávateľom
  • Účasť na verejných športových podujatiach
  • Masáže na pracovisku
Flexibilný život
  • Flexibilná pracovná doba s možnosťou pracovať aj z domu

Radi by sme poďakovali uchádzačom za záujem o prácu pre našu spoločnosť. Zároveň však upozorňujeme, že kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí prejdú do užšieho kola výberového konania. Uchádzač týmto v zmysle § 6 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon“) poskytuje súhlas spoločnosti Accace k.s., so sídlom Mlynské nivy 16, 821 09 Bratislava, IČO: 35 839 350, zapísanej do Obchodného registra Okresného súdu Bratislava I, v oddiele: Sr, vložke č.: 510/B (ďalej len „Spoločnosť“), so spracovaním svojich osobných údajov obsiahnutých v dokumentoch zaslaných Spoločnosti (životopis, motivačný list a pod.), poskytnutých za účelom uchádzania sa o pracovné pozície u klienta Spoločnosti alebo priamo v Spoločnosti, a to najmä pre účely realizácie výberových konaní na pracovné pozície u klienta Spoločnosti alebo priamo v Spoločnosti a na účely uloženia osobných údajov Uchádzača v informačnom systéme (databáze) Spoločnosti na dobu neurčitú (t.j. do písomného odvolania súhlasu udeleného Uchádzačom).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Oracle PL/SQL - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

informačné technológie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s relačnými databázami (MS Access, MS SQL)
- znalosť anglického jazyka aspoň na mierne pokročilej úrovni
- znalosť programovania v .NET, príp. C# je výhodou
- analytické myslenie, schopnosť samostatnej práce
- dobré komunikačné schopnosti
- schopnosť vhodne prioritizovať úlohy

Hľadáme aktívneho, komunikatívneho, flexibilného a zodpovedného kolegu, ktorý chce napredovať a hľadá rozmanitú prácu.

O spoločnosti

Accace je proaktívny poradenský a outsourcingový partner, ktorý premosťuje priepasť medzi potrebami a riešeniami. Kombináciou inovatívnych a efektívnych technológií s holistickým prístupom, poskytujeme klientom kompletnú starostlivosť a pristupujeme k ich záležitostiam, akoby boli naše vlastné. S vyše 800 odborníkmi a viac ako 2 000 zákazníkmi, máme bohaté skúsenosti s rozbiehaním rastu a plynulého chodu malých podnikov, až po veľké globálne spoločnosti.

Celosvetovo pôsobí Accace pod značkou Accace Circle. Ide o biznis komunitu partnerov – profesionálnych poradcov a poskytovateľov BPO služieb, ktorí bezhranične poskytujú služby s dôrazom na výnimočnú starostlivosť o zákazníkov. S globálnym zastúpením vo vyše 50 krajinách a tímom takmer 2 500 odborníkov, Accace Circle poskytuje služby viac ako 15 000 klientom, najmä stredným a veľkým medzinárodným spoločnostiam zo zoznamu Fortune 500, a celosvetovo spracováva najmenej 200 000 výplatných pások.

ID: 3357348  Megjelentetés dátuma: 10.4.2018