Vodič MKD

ACC Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
650 ,zaklad - + diety 58 ,- Eur / den

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie nákladného motorového vozidla s chladiacim návesom, Destinácie
AT ,DE ,FR,NL ,BE ,CH ,LI

Stabilná práca v priateľskom kolektíve , dodržiavanie AETR , prísne dodržiavanie výplatných termínov . Turnusy 3+ 1 týždeň striedanie sa uskutočňuje vo Viedni našim mikrobusom so šoférom ktorý dovezie vodičov na miesto striedania zo sídla firmy z Bratislavy a takisto z Viedne do sídla firmy do Bratislavy. Parkovanie osobných vozidiel vodičov v sídle firmy na uzavretom a stráženom parkovisku.
Jazdia sa stabilne diaľkove nakládky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Klient je velka rakuska spolocnost sidliaca vo VLBG venujuca sa logistike a skladovanie mrazenych a chladenych tovarov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technicke vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

A, B, C, D, E

Počet rokov praxe

5

Poradenská spoločnosť v oblasti logistiky a transportu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3285271  Megjelentetés dátuma: 12.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650 ,zaklad - + diety 58 ,- Eur / den