Handling Agent v Business Aviation Bratislava

ABS Jets, a.s.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž
Mzdové podmínky (brutto)
1 100 - 1 270 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pre našu bázu na Letisku M. R. Štefánika v Bratislave hľadáme nového kolegu na pozíciu Handling agent, ktorý nám bude pomáhať s poskytovaním komplexných služieb starostlivosti o lietadlá, náklad i cestujúcich. Tešiť sa môžete na každodenné stretávanie sa s najmodernejšími civilnými prúdovými lietadlami typu Gulfstream, Legacy, Phenom.

Tešíme sa na nového kolegu, ktorý sa k na pripojí na plný úväzok, ale príležitosti máme i pre záujemcov o skrátené úväzky alebo prácu na dohodu o pracovnej činnosti.

Aká je náplň práce?

  • Poskytovanie handlingových služieb lietadlám z našej flotily i externým klientom
  • Koordinácia služieb na odbavovacej ploche vrátane zaistenia paliva, cateringu a ďalších služieb
  • Preprava posádky a cestujúcich medzi lietadlom a terminálom
  • Zaistenie doplnkových služieb podľa požiadaviek klienta, ako sú rezervácie hotela, transferu apod.
  • Zodpovednosť za maximálnu kvalitu služieb podľa požiadaviek zákazníka.

Bez čoho sa neobídete?

  • Schopnosť dohovoriť sa anglicky – s klientami, posádkou, dodávateľmi alebo leteckými úradmi.
  • Vodičský preukaz skupiny B – pre prepravu klientov, posádok a nákladu
  • Ochota pracovať v nepretržitej prevádzky – naše služby poskytujeme v režime 24/7

A na oplátku Vám ponúkame:

  • Istotu stabilného zamestnávateľa v netradičnom prostredí privátneho letectva
  • E-stravenky v nominálnej hodnote 4,50 EUR / deň alebo stravenkový paušál v nominálnej hodnote 3,35 EUR / deň
  • Cafetéria v hodnote 257 EUR / rok (bodový nárok sa s dĺžkou trvania pracovného pomeru navyšuje); ohodnotenie životných a pracovných jubileí
  • Možnosť využitia Multisport karty
  • Možnosť využitia jazykových kurzov
  • Príspevok na penzijné / životné pripoistenie a doplnkové penzijné sporenie v hodnote 19 EUR / mesiac (príspevok sa s dĺžkou trvania pracovného pomeru navyšuje)
  • Zvýhodnené súkromné poistenia (cestovné postenie, poistenie zodpovednosti, povinné ručenie atď.)
  • Zľava 15% na kufre značky Samsonite
  • Sick days 3 dni / rok
  • A samozrejme občerstvenie na pracovisku (neobmedzený prísun kávy, čajov a vody)

Vaše CV zasielajte prostredníctvom formulára na tejto stránke. S vybranými uchádzačmi sa najprv stretneme online a následne osobne na letisku v Bratislave.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4436169  Megjelentetés dátuma: 30.9.2022  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/měsíc