Manipulačný pracovník

ABL Technic Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Coburgova 84, Trnava
Termín nástupu
1.12.2019
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 000 EUR/mesiacdohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec bude vykonávať činnosť pracovníka na prevádzke termického a chemického čistenia.
- výhodou vodič VZV - nie však hlavná pracovná náplň
- technické myslenie - zvýhodnení budú technicky zruční pracovníci
-pracovná doba ranná 6:00-18:00 nočná 18:00-6:00 dva dni voľná

Ponúkame 1 voľné pracovné miesto. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Medzinárodná skupina ABL Technic Group, svetový líder v odlakovaní (čistení povrchov), prevažne pre sektor automotive a lakovní, pôsobí v 15 krajinách po celom svete.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2409550  Megjelentetés dátuma: 21.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1 000 EUR/mesiacdohodou