Elektrikár

ABEK SK, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.04.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1000 € (+ bonusový systém)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a spoľahlivého elektrikára s praxou!

Ak máte chuť pracovať v mladom dynamickom kolektíve,
- radi sa učíte nové veci,
- baví vás elektroinštalácia,
- ste samostatný a zodpovedný,
- máte vyhlášku 21 alebo 22,
tak HĽADÁME PRÁVE VÁS!

Realizujeme elektroinštalačné práce v rodinných domoch, bytoch a firmách. Chránime majetky a nehnuteľnosti - montujeme kamerové a zabezpečovacie systémy a audio ozvučenia.

Našou špecializáciou je montáž inteligentnej domácnosti.

Nástupný plat je od 5 - 8€/h odvíja sa od vašej praxe, kvalifikácie (vyhlášky), samostatnosti, odbornosti, atď.. + bonusový systém
Práca sa vykonáva na východnom Slovensku, najčastejšie Košice, Prešov a okolie.
Nástup je možný od 15.04.2018

VÝHODY KTORÉ U NÁS ZÍSKATE:
- služobné vozidlo,
- naučíme Vás montáž inteligentných elektroinštalácii,
- pravidelné vzdelávanie a školenia v obore,
- možnosť zvýšenia platového ohodnotenia,
- férový a priateľský prístup

Nehľadáme zamestnanca, ale kolegu do tímu.

Ak si myslíte, že ste to práve vy, pošlite nám životopis na email [email protected]. Nezabudnite uviesť svoje tel.číslo, aby sme vás vedeli kontaktovať a dohodnúť si s vami stretnutie

Viac o nás nájdete na našom webe abek.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrikár, elektromontér

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

ABEK SK s.r.o. je rozvíjajúca sa spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti elektroinštalácie zameraná na predaj a montáž systémov.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3494964  Megjelentetés dátuma: 12.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 € (+ bonusový systém)