Chyžná/pomocná sila

ABC HOTEL s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 622/220, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
520 - 700 EUR/mesiacdohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Udržiavanie poriadku v ubytovacej časti a ostatných priestoroch hotela.

Hotel sídli v Nitre, časť Krškany, hneď vedľa hlavnej cesty, pred hotelom je zastávka mestskej autobusovej dopravy s názvom Transmotel, z čoho vyplýva dobré autobusové spojenie
Hotel nemá problém s parkovacími miestami pre zamestnancov, má veľké súkromné parkovisko
Zľavy na súkromné akcie
Možnosť profesionálneho a kariérneho rastu
Kvalitná zamestnanecká strava vrátane koláčov a nealko nápojov
Dobrý pracovný kolektív
Firemné večierky a iné zamestnanecké akcie

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím životopis spolu so súhlasom na uchovanie, spracovanie a použitie osobných údajov v zmysle § 428/2002 Z.z. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky. Vzhľadom na množstvo žiadostí, odpovedať na žiadosti budeme len vybraných uchádzačom. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť, precíznosť a zodpovednosť k práci

Sme spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti hoteliérstva a gastronómie. Zaškolujeme u nás študentov z dvoch hotelových akadémií a Strednej potravinárskej školy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3194328  Megjelentetés dátuma: 10.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 520 - 700 EUR/mesiacdohodou