Múčnikár/ka - pomocný/á kuchár/ka

ABC HOTEL s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 622, 949 05 Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a výdaj jedál v závodnej a reštauračnej kuchyni.

- hotel sídli v Nitre, časť Krškany, hneď vedľa hlavnej cesty, pred hotelom je zastávka mestskej autobusovej dopravy s názvom Transmotel, z čoho vyplýva dobré autobusové spojenie hlavne z Chrenovej a Klokočiny (autobus 12, 14, 22, ...)
- hotel nemá problém s parkovacími miestami pre zamestnancov, má veľké súkromné parkovisko
- zľavy na súkromné akcie
- možnosť profesionálneho a kariérneho rastu
- kvalitná zamestnanecká strava vrátanie koláčov a nealko nápojov
- dobrý pracovný kolektív
- firemné večierky a iné zamestnanecké akcie

V prípade záujmu o voľné pracovné miesto nám prosím zasielajte životopis s telefonickým kontaktom, spolu so súhlasom na uchovanie, spracovanie údajov v zmysle Zákona 482/2002 Z.z. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár / cukrár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť, dochvíľnosť
- precíznosť
- zodpovedný prístup k práci
- chuť pracovať a neustále sa zlepšovať

Sme spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti hoteliérstva a gastronómie. Zaškolujeme u nás študentov z dvoch hotelových akadémií a Strednej potravinárskej školy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1312521  Megjelentetés dátuma: 25.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600