Obchodný manažér (oblasť VN technológie)

ABB, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiac* Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami, skúsenosťami a inými osobnými charakteristikami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme obchodného manažéra, ktorý bude zodpovedný za predaj VN technológie ABB v rámci Slovenska.

Aké budú Vaše zodpovednosti?
• Predaj produktov, služieb a riešení z portfólia VN technológie v súlade s plánom
• Aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí a vytváranie nových vzťahov s obchodnými partnermi, realizovanie obchodných stretnutí a technicko-marketingových prezentácií pre zákazníkov
• Reprezentovanie spoločnosti ABB v oblasti VN technológie a udržiavanie existujúcich obchodných vzťahov, hlavne s kľúčovými zákazníkmi
• Manažment tvorby cenových ponúk komplexných projektov a vedenie obchodných rokovaní so zákazníkmi s cieľom získať obchodno-záväzkový vzťah
• Príprava podkladov pre obchodné zmluvy, vedenie obchodnej agendy, spracovanie analýzy obchodných prípadov a znalosť trhu a konkurencie v jednotlivých skupinách VN technológie
• Zabezpečenie marketingových prieskumov trhu a možnosti konkurencie, sledovanie potenciálnych nových zákazníkov, trhových príležitosti a vývojových trendov
• Úzka spolupráca s technickou podporou predaja pri návrhu a tvorbe riešenia, resp. vhodného produktu
• Návrh komerčných podmienok obchodných prípadov v súlade s pravidlami ABB

ABB ponúka:
• Prácu v medzinárodnej spoločnosti so silným zázemím a tradičným postavením na slovenskom trhu
• Prácu s najmodernejšími technológiami
• Flexibilný pracovný čas
• Ročný bonus v závislosti od splnenia cieľov
• Možnosť bezplatných online kurzov AJ, a to aj pre rodinných príslušníkov
• Možnosť ďalšieho odborného a osobnostného rozvoja a školení
• Príspevok na DDP zo strany zamestnávateľa
• Celofiremné spoločenské akcie (Športový deň, Vianočná party)
• Dotované stravné lístky nad rámec zákona
• Odmenu za úspešné odporučenie nového zamestnanca
• Mobilný telefón s možnosťou súkromného použitia

Špecifické pracovné nástroje / benefity pri danej pozícii:
• Služobný automobil s možnosťou využitia na súkromné účely,
• Notebook s mobilným pripojením

V prípade, že spĺňate požiadavky, zašlite svoj životopis v slovenskom i anglickom jazyku.
Pokiaľ Vás do 21 dní nebudeme kontaktovať, dali sme vo výberovom konaní prednosť vhodnejšiemu kandidátovi.
Zaslaním Vášho životopisu do spoločnosti ABB dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov a ich uchovaniu v personálnej databáze spoločnosti ABB a to výhradne za účelom sprostredkovania zamestnania po dobu výberového konania, najdlhšie však na jeden rok od ich zaslania.
ABB vyhlásenie o ochrane údajov:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické – odbor elektroenergetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• SŠ alebo VŠ vzdelanie elektrotechnické, odbor elektroenergetika
• Odborná spôsobilosť elektrotechnikov podľa vyhlášky MPSVR SR č. 508/2009, min. §21
• Prax v oblasti VN technológií pre segment výroba a rozvod elektrickej energie
• Znalosť technickej dokumentácie a projektovej dokumentácie
• Skúsenosti v oblasti predaja VN technológií (VN rozvodne, VN zariadenia a pod.)
• Komunikačné a vyjednávacie zručnosti na vysokej úrovni, reprezentatívne vystupovanie
• Aktívny vodič, dobrá znalosť práce s PC (MS Office, Outlook)

ABB je poprednou globálnou spoločnosťou v oblasti digitálnych a automatizačných technológií, ktorá zamestnáva 105 000 talentovaných ľudí približne v 100 krajinách sveta. ABB s viac ako 130-ročnou históriou píše budúcnosť priemyselnej digitalizácie prostredníctvom štyroch biznis oddelení – elektrifikácia, priemyselná automatizácia, pohony, robotika a automatizácia. Úspech ABB spočíva najmä v silnom zameraní sa na výskum a vývoj, vďaka čomu firma mohla predstaviť viacero technologických noviniek a inovácií. Svoje aktivity na Slovensku spoločnosť rozbehla začiatkom deväťdesiatych rokov. Dnes je úspešnou obchodno-inžinieringovou firmou so 110 spolupracovníkmi a zastúpením v troch mestách – Bratislava, Banská Bystrica, Košice – čo umožňuje rýchly a bezproblémový kontakt so zákazníkmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4074467  Megjelentetés dátuma: 4.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac