Technická podpora – part time

ABB, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu technickej podpory hľadáme študenta so znalosťou elektrotechniky, so zmyslom pre detail a s chuťou získavať nové vedomosti a skúsenosti v medzinárodnej spoločnosti.

Aké úlohy máme pre teba pripravené:
Technická špecifikácia na základe realizačnej projektovej dokumentácie,
Technická výpomoc pri príprave sprievodnej technickej dokumentácie (vyhlásenie o zhode, certifikáty, návod na montáž, údržbu a prevádzku),
Technická produktová podpora pre našich zakázníkov

Požadujeme:
MS Office (MS Excel, MS Word),
Základná znalosť elektrotechniky,
Znalosť elektrotechnických značiek,
Anlický jazyk - základy
Zmysel pre detail, samostatnosť a spoľahlivosť

ABB k danej pracovnej pozícii ponúka:
Prácu v medzinárodnej spoločnosti so silným zázemím a tradičným postavením na slovenskom trhu
Prácu s najmodernejšími technológiami
Flexibilný pracovný čas

V prípade, že spĺňate požiadavky, zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku.

Zaslaním Vášho životopisu do spoločnosti ABB dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov a ich uchovaniu v personálnej databáze spoločnosti ABB a to výhradne za účelom sprostredkovania zamestnania po dobu výberového konania, najdlhšie však na jeden rok od ich zaslania.

ABB vyhlásenie o ochrane údajov:

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

ABB je popredná svetová spoločnosť poskytujúca technológie pre energetiku a automatizáciu, ktoré umožňujú energetickým a priemyselným podnikom zvyšovať výkonnosť pri súbežnom znížení dopadu ich činnosti na životné prostredie. ABB má 150 000 zamestnancov v približne 100 krajinách sveta. LEPŠÍ SVET ZAČÍNA S VAMI

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ABB s.r.o.
Tuhovská 29
831 06 Bratislava
ID: 4013487  Megjelentetés dátuma: 21.12.2020  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.