Recepčný / Recepčná

ABB, s.r.o.

Miesto práce
Rozvojová, Košice
Termín nástupu
ASAP
750 EUR/mesiac+ kvartálny bonus v závislosti od splnenia cieľov + možnosť zvýšenia základnej mzdy po uplynutí skúšobnej doby a po roku pracovného pomeru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej košickej pobočky hľadáme šikovného kandidáta / kandidátku so zodpovednosťou za chod recepcie a za ďalšie administratívne práce podľa zadania.

Aké úlohy na vás čakajú?

• Zodpovedať za plynulý chod recepcie,
• vítať, ohlasovať a uvádzať návštevy, pripraviť občerstvenie, pripraviť zasadaciu miestnosť na stretnutie podľa inštrukcií, zodpovedať za funkčné vybavenie zasadacích miestností (flipchart, fixky, a pod.),
• distribuovať, evidovať a spracovávať poštovú korešpondenciu, zabezpečovať kuriérsku službu podľa pokynov, vybavovať zásielky na pošte,
• pomoc s ďalšími administratívnymi prácami podľa zadania (napr. evidencia rôznych podkladov, dohľadávanie informácií a kompletizácia reportov, príprava podkladov pre dochádzku zamestnancov, agenda vstupových čipových kariet a kľúčov od spoločnosti,
• zodpovedať za poriadok a čistotu v kuchynke a starostlivosť o ňu,
• administratívna podpora pre manažment spoločnosti.

* práca v medzinárodnej spoločnosti so silným zázemím a tradičným postavením na slovenskom trhu
* flexibilný pracovný čas
* ročný bonus v závislosti od splnenia cieľov
* možnosť ďalšieho odborného a osobnostného rozvoja a školení
* príspevok na DDP zo strany zamestnávateľa
* možnosť zvýšenia základnej mzdy po uplynutí skúšobnej doby a po roku pracovného pomeru
* celofiremné spoločenské akcie
* dotované stravné lístky nad rámec zákona
* univerzálne poukážky
* odmena za úspešné odporučenie nového zamestnanca
* mobilný telefón s možnosťou súkromného použitia

V prípade, že spĺňate požiadavky, zašlite svoj životopis v slovenskom i anglickom jazyku. Pokiaľ Vás do 21 dní nebudeme kontaktovať, dali sme vo výberovom konaní prednosť vhodnejšiemu kandidátovi.

* Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami, skúsenosťami a inými osobnými charakteristikami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické; administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kandidáta / kandidátku, ktorý/á:

• má záujem o prácu v administratíve,
• disponuje príjemným vystupovaním,
proaktívnym prístupom a ktorý/á si vie efektívne zorganizovať prácu na recepcii a ďalšie pridelené úlohy,
• má skúsenosti v oblasti administratívy min. 1 rok,
• má základné administratívne zručnosti (práca s Word, Excel, PowerPoint, Outlook, práca v rôznych systémoch a aplikáciách),
• anglický jazyk na komunikatívnej úrovni,
• disponuje samostatnosťou, spoľahlivosť a diskrétnosť,
• reprezentatívne vystupovanie a dobrá komunikácia.

ABB je poprednou globálnou spoločnosťou v oblasti digitálnych a automatizačných technológií, ktorá zamestnáva 105 000 talentovaných ľudí približne v 100 krajinách sveta. ABB s viac ako 130-ročnou históriou píše budúcnosť priemyselnej digitalizácie prostredníctvom štyroch biznis oddelení – elektrifikácia, priemyselná automatizácia, pohony, robotika a automatizácia. Úspech ABB spočíva najmä v silnom zameraní sa na výskum a vývoj, vďaka čomu firma mohla predstaviť viacero technologických noviniek a inovácií. Svoje aktivity na Slovensku spoločnosť rozbehla začiatkom deväťdesiatych rokov. Dnes je úspešnou obchodno-inžinieringovou firmou so 110 spolupracovníkmi a zastúpením v troch mestách – Bratislava, Banská Bystrica, Košice – čo umožňuje rýchly a bezproblémový kontakt so zákazníkmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3869374  Megjelentetés dátuma: 12.2.2020  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac