Servisný technik - Servis pre automobilový priemysel

ABB, s.r.o.

Miesto práce
Tuhovská 29, Vajnory, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR brutto*

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu Servisu pre automobilový priemysel hľadáme kandidáta na pozíciu Servisného technika. Nový kolega bude samostatne poskytovať servisnú podporu pre našich zákazníkov v oblasti inštalácie, údržby a opravy našich ABB robotov a zariadení.

Pracovná náplň:
- Poskytovať technickú podporu a riešiť technické problémy zákazníkov
- Zabezpečovať školenia zákazníkov na mieste a podľa potreby poskytovať inštalačné a poradenské služby
- Zodpovedať za aktívnu znalosť ABB produktov v danej oblasti
- Zabezpečovať realizáciu, montáž, oživenie zákaziek, opravy a servisné zásahy (vrátane hotline výjazdov)
- Zabezpečovať servis a servisnú podporu
- Zabezpečovať komunikáciu so zákazníkmi aj dodávateľmi
- Zúčastňovať sa realizácie a testovania nových technológií
- Spolupracovať pri tvorbe plánu rozvoja servisných aktivít u existujúcich zákazníkov
- Zodpovedať za prísne dodržiavanie všetkých zdravotných, bezpečnostných a protipožiarnych predpisov pri výkone svojej práce.

ABB ponúka:
- Prácu v medzinárodnej spoločnosti so silným zázemím a tradičným postavením na slovenskom trhu
- Prácu s najmodernejšími technológiami
- Flexibilný pracovný čas
- Príspevok na jazykové vzdelávanie a možnosť
- Bezplatné online kurzy AJ pre rodinných príslušníkov
- Príspevok na DDP zo strany zamestnávateľa
- Možnosť ďalšieho odborného a osobnostného rozvoja a školení
- Celofiremné spoločenské akcie (Športový deň, Vianočná party)
- Dotované stravné lístky nad rámec zákona
- Univerzálne poukážky
- Odmenu za úspešné odporučenie nového zamestnanca
- Mobilný telefón s možnosťou súkromného použitia

Špecifické pracovné nástroje / benefity pri danej pozícii:
- Služobný automobil s možnosťou využitia na súkromné účely
- Notebook s mobilným pripojením

V prípade, že spĺňate požiadavky, zašlite svoj životopis v slovenskom i anglickom jazyku.

Pokiaľ Vás do 21 dní nebudeme kontaktovať, dali sme vo výberovom konaní prednosť vhodnejšiemu kandidátovi.

Zaslaním Vášho životopisu do spoločnosti ABB dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov a ich uchovaniu v personálnej databáze spoločnosti ABB a to výhradne za účelom sprostredkovania zamestnania po dobu výberového konania, najdlhšie však na jeden rok od ich zaslania.

* Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami, skúsenosťami a inými osobnými charakteristikami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika a energetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Požadujeme:
- SŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania s maturitou
- Prax min. 3 roky , elektrotechnika, servis, údržba elektrotechnických zariadení
- Platná vyhláška § 22 - samostatný elektrotechnik
- AJ na mierne pokročilej úrovni (porozumenie Aj textu, čítanie technických schém, základná komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi a výrobnými závodmi a ich technikmi v AJ
- Skúsenosti v oblasti servisu technických a priemyselných zariadení - veľkou výhodou je predchádzajúca skúsenosť na pozícii "servisný technik"
- Skúsenosti so servisom elektrotechnických zariadení a s robotmi ABB (či inými značkami) veľkou výhodou
- Samostatnosť, technická zdatnosť, dôslednosť, zodpovednosť, schopnosť pracovať pod nátlakom, technická zdatnosť, manuálna zručnosť
- Ochota držať "hotline" - pracovnú pohotovosť
- Ochota práce nadčas a výjazdov aj mimo pracovnej doby
- VP skupiny B, aktívny vodič = servisné zásahy primárne v regióne západného Slovenska – Bratislavský a Trnavský kraj, ale aj v rámci celej SR (miesto práce v Bratislave)

ABB je poprednou globálnou spoločnosťou v oblasti digitálnych a automatizačných technológií, ktorá zamestnáva 105 000 talentovaných ľudí približne v 100 krajinách sveta. ABB s viac ako 130-ročnou históriou píše budúcnosť priemyselnej digitalizácie prostredníctvom štyroch biznis oddelení – elektrifikácia, priemyselná automatizácia, pohony, robotika a automatizácia. Úspech ABB spočíva najmä v silnom zameraní sa na výskum a vývoj, vďaka čomu firma mohla predstaviť viacero technologických noviniek a inovácií. Svoje aktivity na Slovensku spoločnosť rozbehla začiatkom deväťdesiatych rokov. Dnes je úspešnou obchodno-inžinieringovou firmou so 110 spolupracovníkmi a zastúpením v troch mestách – Bratislava, Banská Bystrica, Košice – čo umožňuje rýchly a bezproblémový kontakt so zákazníkmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3462747  Megjelentetés dátuma: 9.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 200 EUR brutto*