Technicko-administratívna podpora pre Servis (20 h/týždeň)

ABB, s.r.o.

Miesto práce
Tuhovská 29, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5 eur/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu pre robotiku hľadáme nového kolegu na pozíciu Technicko-administratívna podpora pre Servis, ktorý bude zodpovedný za všebecnú administratívnu a technickú podporu pre inžinieringový tím a našich zákazníkov.

Vaše konkrétne úlohy:

- poskytovanie administratívnej a technickej podpory pre tím a zákazníkov
- napr. vytváranie interných objednávok v systéme, príprava, aktualizácia a spracovanie rôznych podkladov podľa zadania (Word, Excel, PowerPoint), dohľadávanie informácií na interných serveroch a komunikácia s našimi zahraničnými zákazníckymi i technickými centrami
- komunikácia s dodávateľmi služieb a materiálu, príprava podkladov pre objednávky, preberanie materiálu, príprava materiálu na ďalšiu expedíciu na zákazku
- komunikácia so zákazníkmi a poskytovanie všeobecnej informačnej a technickej podpory, riešenie ich požiadaviek
- práca s bremenami

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené kritériá, zašlite nám prosím Váš profesijný štruktúrovaný životopis na doleuvedenú mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

(technická) podpora predaja

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- minimálne 1 rok skúseností na podobnej pozícii, aj ako brigáda počas štúdia - skúsenosti s prácou na PC
- dobrá znalosť anglického jazyka (komunikatívna úroveň, písomný prejav - schopnosť telefonickej a emailovej komnuikácie v rámci ABB skupiny)
- veľmi dobré komunikačné zručnosti (telefonická komunikácia), schopnosť zorganizovať si efektívne agendu, dôslednosť pri riešení administratívnych úloh
- tímová spolupráca
- aktívny prístup k práci
- technické zmýšľanie, technický bacground či vzdelanie veľkou výhodou, záujem o novinky v tejto oblasti

ABB je poprednou globálnou spoločnosťou v oblasti digitálnych a automatizačných technológií, ktorá zamestnáva 105 000 talentovaných ľudí približne v 100 krajinách sveta. ABB s viac ako 130-ročnou históriou píše budúcnosť priemyselnej digitalizácie prostredníctvom štyroch biznis oddelení – elektrifikácia, priemyselná automatizácia, pohony, robotika a automatizácia. Úspech ABB spočíva najmä v silnom zameraní sa na výskum a vývoj, vďaka čomu firma mohla predstaviť viacero technologických noviniek a inovácií. Svoje aktivity na Slovensku spoločnosť rozbehla začiatkom deväťdesiatych rokov. Dnes je úspešnou obchodno-inžinieringovou firmou so 110 spolupracovníkmi a zastúpením v troch mestách – Bratislava, Banská Bystrica, Košice – čo umožňuje rýchly a bezproblémový kontakt so zákazníkmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2693846  Megjelentetés dátuma: 28.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5 eur/hodina