Pracovník CCTV s atívnym slovenským a maďarským jazykom

ABAS SR Management s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou / ihneď
5,00 -5,50 EUR brutto + všetky príplatky podľa novelizovaného zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-miesto výkonu práce: Bratislava
-práca na: nočné smeny 20:30 - 04:30 hod.
- telefonická a mailová komunikácia s klientmi a dodávateľmi v maďarskom jazyku
- vzdialený dohľad nad monitorovanými objektmi
- monitorovanie verejných priestorov
- administratívna činnosť

- práca vhodná pre ženy aj mužov
- ak nevlastníte preukaz odbornej spôsobilosti S nevadí, zamestnávateľ umožní zamestnancovi zvýšenie kvalifikácie zaplatením nákladov spojených so zvýšením kvalifikácie absolvovaním kurzu odbornej spôsobilosti
PODMIENKY:
- aktívny slovenský a maďarský jazyk
- čistý odpis registra trestov
- lekárska spôsobilosť
- preukaz odbornej spôsobilosti

Informácie o výberovom konaní

Miesto pracoviska -BRATISLAVA.
Profesijné životopisy zasielajte na uvedené kontaktné údaje: [email protected] v predmete e-mailu uveďte názov pracovnej pozície o ktorú sa uchádzate
V prípade bližších INFORMÁCIÍ volajte t.č. 0910 835 205

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

-preukaz odbornej spôsobilosti typu S (ak nemáte hradí zamestnávateľ)
- príjemné vystupovanie pri tel. rozhovore
- práca s PC na požadovanej úrovni
- práca je vhodná aj pre bezpečnostných pracovníkov

Spoločnosť ABAS SR Management je na trhu bezpečnostných služieb od roku 2000. Pôsobí na Slovensku, v Českej republike, v Maďarsku a Poľsku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3783597  Megjelentetés dátuma: 10.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5,00 -5,50 EUR brutto + všetky príplatky podľa novelizovaného zákonníka práce