Bezpečnostný pracovník CCTV

ABAS SR Management s. r. o.

Žilina, Banská Bystrica, Martin, okres Banská Bystrica, okres Martin, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2,50€/hod. garantovaný + odmena za každý záchyt

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- chcete pracovať za zaujímavé platové ohodnotenie v rámci regiónu ?
- chcete byť motivovaný formou benefitov za každý záchyt pri trestnej
činnosti ?
- chcete dosiahnuť mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu
alebo originálne nápady?
- chcete mať mzdu na účte zaručene načas
- chceli by ste pracovať u lídra na trhu, v rýchlo rastúcej spoločnosti s českými
koreňmi, ktorá udáva trend v oblasti bezpečnostných služieb už viac ako 10
rokov?
- chcete sa stať sa členom pracovného tímu , ktorý zabezpečuje služby pre pre
zahraničnú spoločnosť, ktorá je jednotkou v oblasti stavebnín a potrieb pre
domácich majstrov a domácností ?

Ak ste odpovedali na nasledovné otázky ÁNO ste naším potencionálnym zamestnancom.

Čo bude Vašou úlohou?
- monitorovanie činnosti osôb v uzavretom priestore za účelom odhaľovania a
zamedzovania odcudzenia tovaru

- stravovanie zabezpečené formou gastro karty EDENRED
- pracovný odev poskytnutý v deň nástupu do zamestnania
- práca so špičkovou kamerovou technikou
- progresívne pracovné prostredie - podpora nových techník

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o pracovné miesto kontaktujte t.č. pre :
Banská Bystrica, Žilina, Martin : 0910 835 245

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Požadujeme
- preukaz odbornej spôsobilosti pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany a
pátrania (typu „S“) alebo pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany,
pátrania, odbornej prípravy a poradenstva a pre prevádzkovateľov (typu „P“)
- čistý odpis registra trestov
- zdravotná spôsobilosť pre výkon práce v SBS
- prax s CCTV
- skúsenosti a techniku v detektívnej oblasti, oblasti záchytov pri trestnej
činnosti
- odovzdávanie vašich nadobudnutých skúsenosti, návrhov a riešení ostatným
členom tímu
- odolnosť voči stresu, starostlivosť a logické uvažovanie
- časová flexibilita

Spoločnosť ABAS SR Management je na trhu bezpečnostných služieb od roku 2000. Pôsobí na Slovensku, v Českej republike, v Maďarsku a Poľsku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3050276  Megjelentetés dátuma: 27.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2,50€/hod. garantovaný + odmena za každý záchyt