Tlmočník/Prekladateľ na Pracovisku (Baden Württemberg)

abakus Personal GmbH & Co. KG

Miesto práce
Altshausen, Nemecko
Termín nástupu
Okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
1800€ netto + bezplatné ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- jedná sa o prekladanie priamo na pracovisku v strojárskej Firme medzi zamestnancami
- pracovať v 3-zmennej prevádzke
- technické myslenie
- Firma sa zaoberá výrobou vŕtákov, zbíjačiek, kladív a Vašou úlohou bude iba ústne
prekladanie / tlmočenie do Nemčiny a naopak priamo v prevádzke

- prácu na nemeckú pracovnú zmluvu na dobu určitú ( do leta 2020)
- plat od 1800€ Netto (168 hod.)
- vianočný bonus ako aj bonus na dovolenku
- zabezpečené a plne hradené ubytovanie firmou
- práca na plný úväzok
- možnosť čerpania záloh
- základné ochranné pracovné oblečenie a obuv
- pomoc pri vybavovaní všetkých formalít

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Nemecký jazyk na dobrej úrovni slovom aj písmom
- Český jazyk na veľmi dobrej úrovni slovom aj písmom
- vlastné auto(je výhodou) a vodičský preukaz skupiny B
- ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke

Skupina abakus bola založená v roku 1998 a je úspešná v oblastiach ponuka zamestnania a personálneho poradenstva. Spoločnosť zamestnáva kvalifikovaných aj nekvalifikovaných zamestnancov všetkých profesií.Spoločnosť má 18 pobočiek po celom Nemecku
Profesionálna kompetencia a kvalita našej širokej škály služieb sú pre nás najdôležitejšími predpokladmi na zaručenie dôvery a spokojnosti našich zamestnancov a zákazníkov.
Vážime si váš záujem. Radi Vás budeme podrobne informovať o naších aktuálnych ponukách.
ID: 3805091  Megjelentetés dátuma: 7.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1800€ netto + bezplatné ubytovanie