Momentálne hľadáme Pracovníkov do Produkcie (Wiesbaum)

abakus Personal GmbH & Co. KG

Miesto práce
Wiesbaum, Nemecko
Termín nástupu
Priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
9,79 - 10 EUR/hod.9,79€/H - 10€/H + Zabezbečené Ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pĺnenie stroja sojamliekom na výrobu tofu syra a sójových produktov
- triedenie, premiestňovanie a balenie tofu produktov
- nakladanie balíkov na palety a ich bezpečné upevnenie
- etiketovanie, balenie a príprava produktov na prevoz
- jednoduchá a nenáročná práca v potravinovej produkcii

- práca na nemeckú pracovnú zmluvu na HPP na dobu neurčitú
- plat 9,79€-10€ brutto na hodinu(závisí od jazykových znalostí)
- možnosť pracovať nadčasy
- zabezpečené ubytovanie-hradí si zamestnanec ( 160€)
- vybavenie zdravotného preukazu pre prácu s potravinami na naše náklady
- práca vhodná aj pre páry kde jeden ovláda jazyk a druhý iba základy
- možnosť čerpana záloh
- pomoc pri vybavovaní formalít (aj v rodnom jazyku)

Ak Vás uvedená ponuka oslovila tak nás kontaktujte zaslaním Vašho životopisu na [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky na tel. č. +49 661 9028930.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax v produkcii alebo v sklade(najlepšie v Potravinárskom Priemysle)
-zdravotný preukaz
- zodpovednosť, flexibilita a chuť pracovať v Nemecku dlhodobo
- nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni B1-B2
- vodičské oprávnenie B ako aj vlastné auto (Ubytovanie sa nenachádza priamo pri Firme)

Skupina abakus bola založená v roku 1998 a je úspešná v oblastiach ponuka zamestnania a personálneho poradenstva. Spoločnosť zamestnáva kvalifikovaných aj nekvalifikovaných zamestnancov všetkých profesií.Spoločnosť má 18 pobočiek po celom Nemecku
Profesionálna kompetencia a kvalita našej širokej škály služieb sú pre nás najdôležitejšími predpokladmi na zaručenie dôvery a spokojnosti našich zamestnancov a zákazníkov.
Vážime si váš záujem. Radi Vás budeme podrobne informovať o naších aktuálnych ponukách.
ID: 3700235  Megjelentetés dátuma: 25.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 9,79 - 10 EUR/hod.9,79€/H - 10€/H + Zabezbečené Ubytovanie