CNC Sústružník/Frézar/Programátor od 2000 netto

abakus Personal GmbH & Co. KG

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Priebežne
2 000 - 2 500 EUR/mesiac2000-2500€ netto + hradené ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Nastavenie, prevádzka alebo programovanie sústružníckych alebo frézovacích strojov
- výroba malých sérii alebo veľkých sérií
- obrábanie rôznych materiálov a produktov
- práca so sústruhmi a frézami v programe Mazatrol, Sinumerik, Fanuc alebo Heidenhain
- práca s riadiacim systémom v 3, 4, 5-osiach
- programovanie podľa technického výkresu (M8, M9, G0)
- Výroba podľa zadanej dokumentácie a výkresu
- vykonávanie kontroly kvality s požadovaným meracím a skúšobným zariadením

-dlhodobú a stabilnú prácu na HPP a nemeckú pracovnú zmluvu na dobu neurčitú
-plat od 2000€ netto za 168 odpracovaných hodín(závisí od kvalifikácie a znalostí) , vianočný príplatok ako aj príplatok na dovolenku
-nástupný bonus 200 eur už po 2 mesiacoch zamestnania
-kolega pre kolegu bonus 200 eur
-zabezpečené a plne hradené ubytovanie firmou alebo príspevok 20€ za odpracovaný deň na vlastné ubytovanie
-práca na plný úväzok, je aj možnosť pracovať nadčasy (25%-noc,nadčas, 50%-Nedeľa, 100%-sviatok, alebo využiť nadčas na vybratie voľna )
-možnosť čerpania záloh
-základné ochranne a pracovné oblečenie a obuv poskytneme
-počas celej spolupráce pomoc od nášho recruitera

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Komunikatívna nemčina(B1, uchádzač sa musí vedieť dohovoriť po Nemecky), prax s programom Mazatrol, Fanuc,Heidenhain alebo Sinumerik na tej alebo podobnej pozícii min. 2 roky, chuť a odhodlanie pracovať v Nemecku dlhodobo, vodičský preukaz, vlastné auto

Skupina abakus bola založená v roku 1998 a je úspešná v oblastiach ponuka zamestnania a personálneho poradenstva. Spoločnosť zamestnáva kvalifikovaných aj nekvalifikovaných zamestnancov všetkých profesií.Spoločnosť má 18 pobočiek po celom Nemecku
Profesionálna kompetencia a kvalita našej širokej škály služieb sú pre nás najdôležitejšími predpokladmi na zaručenie dôvery a spokojnosti našich zamestnancov a zákazníkov.
Vážime si váš záujem. Radi Vás budeme podrobne informovať o naších aktuálnych ponukách.
ID: 3564646  Megjelentetés dátuma: 14.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 000 - 2 500 EUR/mesiac2000-2500€ netto + hradené ubytovanie