Tesár / Stolár

abakus Personal GmbH & Co. KG

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
01.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
2200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prípravné práce pri výrobe prefabrikovaných segmentov pre výrobu: meranie, značenie a dokončovanie nosníkov, dosiek
- Montáž na stenu podľa stavebnej výkresovej dokumentácie:
- Rezanie a aplikácia drevo triesky a sadrokartónu
- Následná inštalácia okien a dverí

Práca na Nemeckú pracovnú zmluvu. Mzda od 1800€ v čistom za mesiac pri 160 hodinách, bezplatné ubytovanie, pomoc pri vybavovaní všetkých formalít. Dovolenkový a Vianočný bonus.

V prípade záujmu nám pošlite životopis v nemeckom jazyku na e-mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

A

Počet rokov praxe

1

Predchádzajúca prax na tejto pozícii a ovládanie nemeckého jazyka aspoň na úrovni dorozumenia sa.

Skupina abakus bola založená v roku 1998 a je úspešná v oblastiach ponuka zamestnania a personálneho poradenstva. Spoločnosť zamestnáva kvalifikovaných aj nekvalifikovaných zamestnancov všetkých profesií.Spoločnosť má 18 pobočiek po celom Nemecku
Profesionálna kompetencia a kvalita našej širokej škály služieb sú pre nás najdôležitejšími predpokladmi na zaručenie dôvery a spokojnosti našich zamestnancov a zákazníkov.
Vážime si váš záujem. Radi Vás budeme podrobne informovať o naších aktuálnych ponukách.
ID: 3457491  Megjelentetés dátuma: 5.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2200