Zdravotná sestra, zubný asistent/tka

AB - Dent, s.r.o.

Miesto práce
Golianovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
750 EUR/mesiacMzdové podmienky sa odvíjajú v závislosti od praxe a skúseností každého uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímate sa o stomatológiu a oblasť zdravotníctva? Radi pracujete s ľuďmi? Pridajte sa k nám do tímu! Naša spoločnosť hľadá zdravotnú sestru/asistenta.

Ako bude vyzerať Váš bežný pracovný deň?

-asistencia pri stomatologických výkonoch
-starostlivosť o chod ambulancie
-starostlivosť o inštrumentárium a hygienu na pracovisku
-vedenie zdravotnej dokumentácie
-plánovanie a dodržiavanie stanoveného harmonogramu práce
-práca s PC
-komunikácia s pacientmi

Čo získate od nás navyše?

-príležitosti pre ďalšie vzdelávanie sa v odbore (školenia, semináre)
-možnosti finančného rastu
-zľavy na služby v ambulancii a zubný sortiment
-stravné lístky

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie Vášho životopisu na mailovú adresu: [email protected]. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kolegu, ktorý bude:

- lojálny
- precízny
- mať ochotu učiť sa nové veci
- vie si manažovať prácu
- má príjemné vystupovanie

Moderná stomatologická ambulancia pre deti a dospelých, poskytujúca komplexnú dentálnu starostlivosť. Pri svojej práci používame najmodernejšie technológie a postupy.Dôležitá je pre nás zrozumiteľná komunikácia či už s pacientom,ale aj v rámci nášho tímu.
ID: 3790202  Megjelentetés dátuma: 15.8.2022  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac