Jelentkezzen önéletrajz nélkül

SW Tester

AAS Solutions, a. s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacuvedená zložka mzdy je pre juniora, pokiaľ máte relevantné skúsenosti určite bude vyššia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáš v oblasti testovania niečo nové a nebaví ťa pracovať roky na tom istom projekte, ak sa chceš posunúť, rozvíjať a naučiť sa nové technológie, potom je AAS to správne miesto. Na nové projekty hľadáme kolegov, ktorí vedia zapadnúť do tímu.
Okrem iného budeš mať na starosti:

• vykonávanie pravidelného testovania softvéru, aplikácií alebo systémov priamo u klienta (online)
• testovanie rôznych typov aplikácii (web, mobile a podobne)
• testovanie webových služieb
• komunikáciu s developermi a analytikmi
• práca s nástrojmi na správu bug-ov, reportovania bugov a životného cyklu bugu (HPQC/ ALM, JIRA a pod.)
• príprava testovacích scenárov pre testovanie

O našich zamestnancov sa chceme čo najlepšie postarať preto im ponúkame :

• Multisport kartu aj pre rodinu
• čerstvé ovocie
• Sick days
• pracovný čas je rozumne flexibilný
• neformálna firemná kultúra
• športové, teambuildingové aktivity a iné mimopracovné aktivity
• možnosť výberu pracovného pomeru
• účasť na zaujímavých projektoch
• perspektíva dlhodobej spolupráce
• super kolektív a príjemné pracovné prostredie
• externé tréningové možnosti v prípade potreby a organizácia vlastných tréningov
• prístup na diaľku a notebook

Vopred ďakujeme za všetky reakcie na otvorenú pozíciu - vážime si Váš záujem. Hľadáme kandidátov na projekt v trvaní cca 3 mesiace, pokiaľ bude obojstranná spokojnosť vieme projekt predĺžiť, prípadne nájsť iný projekt. Na začiatku to však nevieme garantovať.
Pokiaľ by si mal/-a akékoľvek otázky zavolaj nám - 0918 339 973.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

To čo od teba očakávame:
• praktické skúsenosti minimálne 2 roky s testovaním rôznych typov aplikácii (web, mobil a podobne)
• schopnosť čítať technickú dokumentáciu (use case), UML diagramy
• znalosť SQL, prípadne iných databáz
• ISTQB certifikát (výhoda ale nie je podmienkou)
• skúsenosti v SoapUI (výhoda ale nie podmienkou)

Vitajte v AAS Solutions, kde efektívne integrujeme komplexné IT služby a poskytujeme prístup k rozmanitým možnostiam online prostredia. Naša odborná špecializácia spočíva v poskytovaní presne prispôsobených softvérových riešení, šitých na mieru, vďaka ktorým dosiahnete konkrétne ciele a efektívne zvládnete čeliť výzvam nielen v digitálnom prostredí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4026178  Megjelentetés dátuma: 20.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac