PHP Developer

AAS Solutions, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.4.2020
1 400 EUR/mesiacMinimálna základná mzda na danú pozíciu je 1400 Eur, celková výška platu je závislá na skúsenostiach kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pozíciu PHP developera na krátkodobom projekte s perspektívou predĺženia.

Čo bude tvojou náplňou práce?
• programovanie nových PHP/MySQL webových projektov na základe funkčných požiadaviek
• úprava existujúceho PHP kódu
• oprava chýb v PHP kóde
• aktívne vstupovanie do príprav funkčných požiadaviek
• aktívna práca s MySQL databázou na developerskej úrovni
• čiastočná práca s webovou grafikou
• spolupráca s testermi a analytikom

• Sick days
• flexibilný pracovný čas a možnosti home office
• vzdelávanie a rozvoj v spolupráci so skúseným kolegom
• účasť na zaujímavých projektoch
• perspektíva dlhodobej spolupráce
• príjemné pracovné prostredie
• neformálna firemná kultúra
• jazykové vzdelávanie
• školenia, tréningy
• športové, teambuildingové aktivity a iné mimopracovné aktivity
• firemné raňajky, „Ovocné dni“ na pracovisku

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosíme Vás o zaslanie štruktúrovaného životopisu v slovenskom jazyku emailom na adresu: [email protected].

Vopred ďakujeme za všetky reakcie na otvorenú pozíciu-vážime si Váš záujem. Ozývať sa budeme primárne kandidátom, ktorí spĺňajú predpoklady a zručnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - Expert
MySQL - Pokročilý
HTML - Expert
CSS - Pokročilý
JavaScript - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- úprava grafiky na úrovni webových stránok (minimálne základy)
- skúsenosti so start-up projektmi alebo vlastným PHP projektom vítané
- kreativita
- analytické myslenie
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
- angličtina (na úrovni čítania a písania dokumentácie)

Vitajte v AAS Solutions, kde efektívne integrujeme komplexné IT služby a poskytujeme prístup k rozmanitým možnostiam online prostredia. Naša odborná špecializácia spočíva v poskytovaní presne prispôsobených softvérových riešení, šitých na mieru, vďaka ktorým dosiahnete konkrétne ciele a efektívne zvládnete čeliť výzvam nielen v digitálnom prostredí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2734917  Megjelentetés dátuma: 10.3.2020  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac