Projekt Administrátor

AAH PLASTICS s.r.o.

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 1.100 € v závislosti na skúsenostiach

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme precíznu osobu so zodpovedným prístupom k práci, technickým myslením, dobrým time manažmentom a základnými obchodnými zručnosťami.
Výsledkom Vašej práce bude:
- Včas vypracované cenové ponuky,
- profesionálne zastrešený kontakt s klientmi a dodávateľmi - vybavené telefonáty a mailová komunikácia,
- prehľad v technických a sprievodných dokumentoch k jednotlivým projektom,
- sledovanie termínov a zodpovednosť za ich dodržanie,
- administratívna podpora projekt manažéra a obchodníka.

- Zaujímavá práca v priateľskom kolektíve,
- vianočné a dovolenkové bonusy,
- možnosť kariérneho rastu.

V prípade záujmu o inzerovanú pozíciu, pošlite Váš životopis na adresu: [email protected].
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Schopnosť samostatne pracovať,
- orientácia na čísla,
- schopnosť neustále kontrolovať procesy,
- zmysel pre detail,
- orientácia na výsledky a dokončovanie práce.

Spoločnosť AAH PLASTICS, s.r.o., je výrobná spoločnosť, ktorej hlavná činnosť sa zameriava na výrobu plastových dielov vstrekovaním pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Ďalšie činnosti spoločnosti sú: povrchová úprava materiálov priemyselným otryskávaním (pieskovaním), 3D meranie technických a konštrukčných dielov a montáž.
AAH PLASTICS, s.r.o., zabezpečuje výrobnú činnosť na strojoch spoločnosti ENGEL veľkosti od 50 – 2300 Ton aj ako Tier 1 pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3616818  Megjelentetés dátuma: 8.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1.100 € v závislosti na skúsenostiach